Nuki

Nuki

Član
Prije svega zelim pozdraviti sve clanove foruma,nadam se lijepom i ugodnom druzenju,A sad one formalnosti.Zovem se Nusret imam 17 godina i iz okoline Tuzle sam.Na forumu sam vec neko vrijeme pratim sta se radi,ucim i kujem planove za buducnost ;) .Auto koje sam vozio(nemam vozacku,po seoskom putu sto bi se reklo na crno) je Golf 2,kazem vozio jer je stari prije 2 dana sletio sa autom,pukla kugla i sleti sa glavne ceste u rijeku sa visine 8-9 metara,tom prilikom se prevrnuo u zraku po duzini(ne na stranu) i pao na zadnji kraj tj gepek, a prije 15 dana na autu radjena limarija ali eto desilo se sta se desilo,hvala bogu nikome nista nije bilo sto je najvaznije.Ni sam ne znam sto sam ovo pisao za nesrecu ali eto imao sam neku potrebu jer je golf bio od velike sentimentalne vrijednosti i nije mi zao auta kao auta ali prije bi prezalio da je to bilo neko novije auto nego on jer je bas puno zaradio za moju porodicu na razne nacine.Imam jos nekoliko pitanja ali o tome u odgovarajućoj temi..Jos jednom pozdrav za sve clanove foruma
 
Top