NS auto show 19.06.11 style & db drag

NS auto show 19.06.11 style & db drag

Član


Uploaded with ImageShack.us
Skup modifikovanih automobila:
Izbor za najlepsi auto (stilyng)
Izbor za najglsnije ozvucenje (dB)
Druzenje,zezanje,razmena ideja...
Dodjite da vidite i da budete vidjeni !

Styling:

mini style
midy style
maxy style
extreme style

izbor za najlepsi auto

dB race:

mini class
A class
B class
C class
maxi class
death race

proglasenje najglasnijeg ozvucenja

LETS KEEP THE BASS UP !!!

DATUM ODRZAVANJA SKUPA JE NEDJELJA 19.JUNI....

LOKACIJA:Novi Sad,Bajci Zilinskog 16, iza auto perionice ZONA

KOTIZACIJA JE 8 EuRA


SEE YAA
 
Član
RE: NS auto show

ja sam kola spremio za NS...hajmO ljudi....uvelicat i nasem cika Duletu,...njegov prvenac... :D
 
Član
RE: NS auto show

senci je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
Trebalo bi se ako bog da ic, idel jos neko iz BiH?

koliko li ima km od tz do NS mozda bi mi isli

Oko 170 preko Bijeljine pa od Sremske Mitrovice preko Fruske Gore...A "sve" auto putem 230.

Najbolje ti je da ides preko Bijeljine pa na Kuzmin i auto putem do Rume, pa putem Ruma - Novi Sad, cca 180km
 
Ja idem Tuzla-orasje-NS. Dalje je 15km ali je put bolji 90% em su radovi na putu od majevice do ulaska u bijeljinu na sve strane isjeceno i veliki presjeci ceste, em izlaz iz bijeljine ka granici katastrofa.

Moja preporuka za sve koje paze na auto da prezalje 15 km al da voze po asvaltu a ne po makadamu.

Ajmo ljudi ko ide???
 
RE: NS auto show

dellas je napisao(la):
senci je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
Trebalo bi se ako bog da ic, idel jos neko iz BiH?

koliko li ima km od tz do NS mozda bi mi isli

Oko 170 preko Bijeljine pa od Sremske Mitrovice preko Fruske Gore...A "sve" auto putem 230.

Najbolje ti je da ides preko Bijeljine pa na Kuzmin i auto putem do Rume, pa putem Ruma - Novi Sad, cca 180km

E ovako znaci centar Brcko-Bijeljina-Raca-Kuzmin-autoput-Ruma-Ns ima 165 kilometara,(5 gore dole nije bitno) mjereno, e sad koliko tacno ima od Tuzle do Brckog to ne znam, ko zna neko doda, mislim da ukupno ima dosta vise od 180! I ova ruta je po meni najednostavnija, bolje platiti 3,4 marke putarine, a ne strahovat hoceli gdje koji policajac iskociti iz onih zbunja:) A mislim za vas koji dolazite iz Tuzle da je jos jednostavnije na Orasje,i onda samo autoput do Rume! Btw ako ne budem imao kakvih obaveza taj dan dolazim sigurno jer sam u NS!
 
Član
RE: NS auto show

_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
dellas je napisao(la):
senci je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
Trebalo bi se ako bog da ic, idel jos neko iz BiH?

koliko li ima km od tz do NS mozda bi mi isli

Oko 170 preko Bijeljine pa od Sremske Mitrovice preko Fruske Gore...A "sve" auto putem 230.

Najbolje ti je da ides preko Bijeljine pa na Kuzmin i auto putem do Rume, pa putem Ruma - Novi Sad, cca 180km

E ovako znaci centar Brcko-Bijeljina-Raca-Kuzmin-autoput-Ruma-Ns ima 165 kilometara,(5 gore dole nije bitno) mjereno, e sad koliko tacno ima od Tuzle do Brckog to ne znam, ko zna neko doda, mislim da ukupno ima dosta vise od 180! I ova ruta je po meni najednostavnija, bolje platiti 3,4 marke putarine, a ne strahovat hoceli gdje koji policajac iskociti iz onih zbunja:) A mislim za vas koji dolazite iz Tuzle da je jos jednostavnije na Orasje,i onda samo autoput do Rume! Btw ako ne budem imao kakvih obaveza taj dan dolazim sigurno jer sam u NS!

Pa od Tz do Bn ima 60km, a od Brckog do Bn 40, tako da je samo 20km dalje, nece ici preko Brckog u Bn. A ova ruta sto je Ervix naveo je mozda najbolja, auto put i ne mislis.
 
Ja krecem u 8 abd i cekam OKO 9 na autoputu posle zupanje na odmaralistu BOŠNJACI jos 3 auta iz Odžaka, ko zeli da se pridruzi bujrum, laganice...;)
 
Član
Ervix_focus je napisao(la):
Ja krecem u 8 abd i cekam OKO 9 na autoputu posle zupanje na odmaralistu BOŠNJACI jos 3 auta iz Odžaka, ko zeli da se pridruzi bujrum, laganice...;)

e jel se moze sa osobnom proci na granici?
 
Top