NOVO!!! HOODSHOX i TRUNKSHOX U A3M-u

NOVO!!! HOODSHOX i TRUNKSHOX U A3M-u

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
JUiCe je napisao(la):
I kako da ja narucim sada par? i koliko je kesa za golfa mk2


na PM napiši da hocesh podizache za haubu, sa svojim podacima, Ime prezime, grad i kad dodju u radnju u Sarajevo platish 39 il 49 KM.

;)
 
Putovanja.ba
Administrator
Neznam da li je protiv pravila, ali evo da stavim da je cijena kod mene 40KM za par.
 
Član
E jes ti muak postavit druze, 4 sarafa zavrni i natakni amortizer na kuglicu i gotovo...imas 5min posla :D
 
nemam ništa protiv a3m ali ja sam ove od njih čekao skoro 2 mjeseca i nisam ih dobio na kraju sam ja poslo odbijenicu za narudžbu šta bi bilo da sam naručio nešto veće
 
Član
dadao_style je napisao(la):
nemam ništa protiv a3m ali ja sam ove od njih čekao skoro 2 mjeseca i nisam ih dobio na kraju sam ja poslo odbijenicu za narudžbu šta bi bilo da sam naručio nešto veće

I ja sam u istoj situaciji,narucim rucicu cekam je 4 mjeseca,da bi na kraju rekli tek tamo nekad krajem februara,i evo cekam 3 dana i vise da mi posalju mail sa drugim stvarcicama koje mogu naruciti
 
Član
Chuza je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
nemam ništa protiv a3m ali ja sam ove od njih čekao skoro 2 mjeseca i nisam ih dobio na kraju sam ja poslo odbijenicu za narudžbu šta bi bilo da sam naručio nešto veće

I ja sam u istoj situaciji,narucim rucicu cekam je 4 mjeseca,da bi na kraju rekli tek tamo nekad krajem februara,i evo cekam 3 dana i vise da mi posalju mail sa drugim stvarcicama koje mogu naruciti

rooooobe neeemaaaa...more bit bidne more bit nebidne:lol:
 
Član
dadao_style je napisao(la):
nemam ništa protiv a3m ali ja sam ove od njih čekao skoro 2 mjeseca i nisam ih dobio na kraju sam ja poslo odbijenicu za narudžbu šta bi bilo da sam naručio nešto veće

bezobrazluk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top