Novo auto

Novo auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ev sad imam jos jedno auto Peugeot 306 1.9TD.sestra mi se udala pa ostavila meni svoje auto.Peugeot nije los ide skoro 200 malo mu fali ev bas sam sad iso 195-6.Starija je serija 94 godiste al je ocuvan.moram mu malo trap radit jer kucka stalno nesto a sto se tice masine nikad nista.sad neznam u koje bi auto ulago u pezoa il u pola mada mi je polo drazi nekako.al et vidicemo s kojim mognem jeftinije proc.
 
Član
Koliko si ga platio ako smijem pitati?

Meni je ovaj Peogoet pravo lijepo auto!

Super je, da je sa srecom! ;)
 
Član
Zlaja je napisao(la):
da hoce i meni brat ostaviti svoje kad se ozeni:icon_biggrin:
:icon_biggrin: dobar si..

Odluci se za jedno auto da bude za svaki dan a drugo za street show..
Moj prijedlog je pug za street show
 
Član
id.goPLAY je napisao(la):
Koliko si ga platio ako smijem pitati?

Meni je ovaj Peogoet pravo lijepo auto!

Super je, da je sa srecom! ;)
smijes pitat.prije dvije godine sestra ga platila malo vise od 5000 mozda 5200 do registracije.al to je bilo hitno covjeku za pare pa je tako jeftino izletilo.malo para, a ja licno sam platio 0KM
 
pug je pravo dobar! kolko je jak dizel? stari mi ima istog ali benzin 90KS, isto 94.godište, ide pravo dobro! ja da sam na tvom mjestu ne bi to prodavao nego bi fino to sredio, malo spustio pa felgice pa štopke, AA farovi, i imaš extra napucanu limuzinicu! polo se sa 306 ni u čemu ne može porediti, nit je udoban nit prostran kao 306, a po meni se 306 može bolje napucati nego polo! eto, to je moje mišljenje
 
Član
Peugeot 205 GRD 1.8 je napisao(la):
pug je pravo dobar! kolko je jak dizel? stari mi ima istog ali benzin 90KS, isto 94.godište, ide pravo dobro! ja da sam na tvom mjestu ne bi to prodavao nego bi fino to sredio, malo spustio pa felgice pa štopke, AA farovi, i imaš extra napucanu limuzinicu! polo se sa 306 ni u čemu ne može porediti, nit je udoban nit prostran kao 306, a po meni se 306 može bolje napucati nego polo! eto, to je moje mišljenje
neznam sta da ti kazem, polo je malo veci od puga a da se bogami i polo sredit samo sto su dijelovi za njega preskupi pa mi odma o'ladi to sredivanje.a pug je jak nesto oko 90 ks
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top