novo auto :)

novo auto :)

Član
JD. je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
a xenon nisam uzeo zbog toga sto ide sve u kompletu farovi drugi sa lecama i xenoni za koje je doplata bila par hiljada tako da mi to i nije bas privuklo paznju :icon_smile:

ili nisi narucivao auto po svom izboru nego si ga uzeo iz salona ?

jedino oni stucnjaci u salonu mogu naruciti tu Cosmo opremu a ne staviti xenon, bas steta za takvo auto jer xenon farovi vrijede svake marke, i ne kostaju par hiljada nego 1900 i to unutar dodatnog premium paketa svjetala...

u svakom slucaju extra auto, puno sretnih kilometara ;)

nisam uzimo iz salona nego sam narucio jer je bila prva astra sa ovom opremom koja se prodala na TK i ceko sam 60 radnih dana da to dodje iz njemacke... a xenone nisam uzeo i jbg...
 
Član
extra auto,u ovoj boji je izgleda pa najljepse,nemoj se ljutiti ako ja pazarim gtc u istoj boji ahahah,previse mi se svidja ;)

nek je sa srecom i da se navozas i da te slusa bolje nego marea,eh steta sto ne ide ko marea al nema veze
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
extra auto,u ovoj boji je izgleda pa najljepse,nemoj se ljutiti ako ja pazarim gtc u istoj boji ahahah,previse mi se svidja ;)

nek je sa srecom i da se navozas i da te slusa bolje nego marea,eh steta sto ne ide ko marea al nema veze

hehehehe hvala, nema jos gtc, bit ce tek u onoj sa 2 vrata gtc a ona ce da bude na trzistu tek 2013.
neide ko marea ali i marea je tu ceka da bude jos brza :123:
 
Član
Nek ti je sa srecom i da se navozas u rahatluku,kupujem auto inemogu da se odlucim izmedju Golfa 6 i Astre reci mi molim te koliko te je izasla do rege i koliko uzima goriva.
 
Član
elvis_h je napisao(la):
Nek ti je sa srecom i da se navozas u rahatluku,kupujem auto inemogu da se odlucim izmedju Golfa 6 i Astre reci mi molim te koliko te je izasla do rege i koliko uzima goriva.

izasla je oko 35000 do reg. a gorivo 6 otvorena, grad (7,5-9).
a imas one obicne gole ko pistolj Astra Clasic one su ti oko 24000
 
Član
gtc-ejka dolazi u proljece haman,jer sad ce u parizu biti predstavljena,mozda i odem tamo

al od te boje nema ljepse,jedino je crna ljepsa ali crna nije za nasih uslova..nekulturan svijet,stalno neko ogrebe pa pobjegne,te kamenja po putu,te granja koje viri po cesti itd...
 
Top