Novo auto :) / Mazda 3 MPS

Novo auto :) / Mazda 3 MPS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Novo auto :)

nek je sa srecom vala...preso si na super marku...svaka cast..
haj bogati, ako ti nije mrsko koju sliku nabaci :)
 
Član
RE: Novo auto :)

Prvo djete i žena, pa onda auto... pametno čovjek razmišlja... nije njemu godina kao nekima od nas, pa da mu je na prvom mjestu papučica do poda... to volim čuti...

sretno ti, prvo familija pa onda auto... puno pređenih kilometara sa novim automobilom... i sve naj.

pozz.
 
Član
RE: Novo auto :)

ne moze plin u mazdu MPS zato sto su njoj dizne u stublinama i kad se ugradi plin nakon nekih kilometara dizne crkavaju.... a s konja na magarca.... ne znam bas jer s cijenom su tu u hiljadu razlike (nove cjene mazde 3 akcijske) a i u brendu kvalitetu i mnogim drugim kvalitetima ili manama, sto se tice velicine auta....ovo je auto samo par mjeseci a uzecu ako Bogda novu mazdu6 ..... trenutno nije bilo te koju ja hocu, pa sam uzeo volva malo da i njeg profuram. A i iskreno nije meni problem sipat u onu mazdu i sipo sam je jer za (nepunih 6 mjeseci, posto je auto preko zime bilo u garazi) sam preso 13500 km to sve govori dal sam ja to auto mogo sipat ili ne. Al kako se ozenih i planiram djete veoma je glupo bacat tolke pare na gorivo i vozat djete u njemu, da sam sam OK, ali zena i ako Bogda djete...veoma glupo. Al ovo mogu svatit samo oni koji su prosli kroz ovaj period a ostali ce svatit. Nadam se da sam ovim "pismom" objasnio nedoumice....
LP
 
Član
RE: Novo auto :)

i hvala vam na iskrenim cestitkama :) a bice slika ovih dana sam u guzvi s poslom cim ovo prodje slikacu ga i poredat slike..
 
Početnik
RE: Novo auto :)

HuKa je napisao(la):
davo sam i preko 1000 mjesecno posto s 60 KM mogu prec nekih 120 km gore dole koji kilometar. a planiram djete pa tako da...... suvisno je govorit

svaka cast na izboru... a i nek si promijenio mazdu, ne bi valjalo da mnogi vozaju te mazde, nestalo bi goriva do 2010-e...
 
Član
RE: Novo auto :)

@Mladen da te ispravim volvo ima 81 KW da se nebi raspravljali djaba kad postavim slike od volva skeniracu i saobracajnu pa da mozes vidit. I ako radis u salonu nisi najpametniji....
 
Legend
RE: Novo auto :)

Evo Vam Volva, bas tog volva.

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=2766
 
Član
RE: Novo auto :)

ma to je odličan motor u tog volva, štedljiv a ide dosta dobro, svakako tu mazdu vjerujem i nisi imao gdje vozit kod nas. mislim jazuk da 260 konja čuči i čeka da ih neko ošine, povremeno :) to treba staaalno derat :) al kad imaš para što da ne, mjenjaj auta što češće
 
Član
RE: Novo auto :)

HuKa je napisao(la):
ne moze plin u mazdu MPS zato sto su njoj dizne u stublinama i kad se ugradi plin nakon nekih kilometara dizne crkavaju.... a s konja na magarca.... ne znam bas jer s cijenom su tu u hiljadu razlike (nove cjene mazde 3 akcijske) a i u brendu kvalitetu i mnogim drugim kvalitetima ili manama, sto se tice velicine auta....ovo je auto samo par mjeseci a uzecu ako Bogda novu mazdu6 ..... trenutno nije bilo te koju ja hocu, pa sam uzeo volva malo da i njeg profuram. A i iskreno nije meni problem sipat u onu mazdu i sipo sam je jer za (nepunih 6 mjeseci, posto je auto preko zime bilo u garazi) sam preso 13500 km to sve govori dal sam ja to auto mogo sipat ili ne. Al kako se ozenih i planiram djete veoma je glupo bacat tolke pare na gorivo i vozat djete u njemu, da sam sam OK, ali zena i ako Bogda djete...veoma glupo. Al ovo mogu svatit samo oni koji su prosli kroz ovaj period a ostali ce svatit. Nadam se da sam ovim "pismom" objasnio nedoumice....
LP

Druze neka ti je sa srecom.Svidjeo mi se ovaj post samo tako.Da bogdom vise ljudi prodje kroz ovu fazu ovako kao ti zrelo razmisljajuci bilo bi bolje.Nazalost nije tako ali sta bi.Jos jednom sa srecom i i puno sigurnih kilometara sa porodicom.
 
Član
RE: Novo auto :)

ja danas vidio mazdu i kontam ti i bibiknem josh kad sam prosho,nisam vidio ko je vozach
 
Član
RE: Novo auto :)

HuKa je napisao(la):
ne moze plin u mazdu MPS zato sto su njoj dizne u stublinama i kad se ugradi plin nakon nekih kilometara dizne crkavaju.... a s konja na magarca.... ne znam bas jer s cijenom su tu u hiljadu razlike (nove cjene mazde 3 akcijske) a i u brendu kvalitetu i mnogim drugim kvalitetima ili manama,  sto se tice velicine auta....ovo je auto samo par mjeseci a uzecu ako Bogda novu mazdu6 ..... trenutno nije bilo te koju ja hocu, pa sam uzeo volva malo da i njeg profuram. A i iskreno nije meni problem sipat u onu mazdu i sipo sam je jer za (nepunih 6 mjeseci, posto je auto preko zime bilo u garazi) sam preso 13500 km to sve govori dal sam ja to auto mogo sipat ili ne. Al kako se ozenih i planiram djete veoma je glupo bacat tolke pare na gorivo i vozat djete u njemu, da sam sam OK, ali zena i ako Bogda djete...veoma glupo. Al ovo mogu svatit samo oni koji su prosli kroz ovaj period a ostali ce svatit.  Nadam se da sam ovim "pismom" objasnio nedoumice....
LP

doci ce opet vrijeme i za ovaj drugi sport ;) kad je dijete vece, sve sredjeno i nadje se vremena i volja bude tu..

sve najbolje vam zelim.. i da vas uskoro bude troje ;) (najmanje)..

a mazda 6.. jucer, dok je moja bila na servisu, dobila sam novu 6ticu u kojoj sam voznju veoma uzivala. sad razmisljam se rijesiti astre :lol:
 
Član
RE: Novo auto :)

direktor voza koji dan mazdu pa ode ona u Sarajevo u F-Ac. Ma volvo je dobar ovaj nema tu price samo sto je malen, ali ko sto rekoh to je prelazna faza :) furam svakih 6-7 mjeseci novo auto :) :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top