novitec bravo....

novitec bravo....

Član
novitec tjuner ferrari-a i fiat-a malo je sredio i bravo-a...
vazno je da su felge 18" i 19" :D
par slickica...

 
Član
Sina je napisao(la):
Ne mozes od fiat-a napraviti auto, da ga ne znam kako srede... :D:lol::lol::lol:

Ima i tog'.:D

Ja ovdje ne vidim nikakav tuning&styling:icon_rolleyes:

Nabacili 4 rore koje mu stoje k'o piletu sisa, a fele su OK. Bolji stock sa ovim felama.
 
a zasto ovog fiata niko ne kupuje?! skroz rijetko ih vidjam, u tz nijednog nema...a ne izgleda lose uopce :icon_eek:
 
Član
pa nisu nesto posebno uradili....ovo sam i ja mogao...
inace jako lijep je novi bravo....a tek stari:D
 
Član
Death_beat je napisao(la):
a zasto ovog fiata niko ne kupuje?! skroz rijetko ih vidjam, u tz nijednog nema...a ne izgleda lose uopce :icon_eek:

zato sto ima fabricku gresku vidis da dole pozadi pri dnu :D
fali mu jedno rikverc svjetlo :D
 
Član
joj dzenii ti i tvoje fabricke greske:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ma beze su ovo uradili ...cak sumnjam da je ovo novitec uopce radio:D

ne kupuje se jer nasi ljudi nisu navikli na ugladjene talijane nego na vw samo i iskljucivo :)
 
Član
Auto od napred ne izgleda ni malo agresivno, pozadi ima ove rore samo...branik standardan...Kakva je ovo tjunerska kuca:icon_question: Ovakvo nesto je sredjen bravo:
 
Član
AnDel je napisao(la):
joj dzenii ti i tvoje fabricke greske:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ma beze su ovo uradili ...cak sumnjam da je ovo novitec uopce radio:D

ne kupuje se jer nasi ljudi nisu navikli na ugladjene talijane nego na vw samo i iskljucivo :)

pa nece ljudi italijana zato sto ne valja,,et priznaj,necemo se ljutit :cool: :lol::lol:

@dellas ma de ba vidis da italijan nema pojma kad je auto u pitanju,,da li je ovo u rukama svaba,vidio bi tek onda auta;)
 
Član
HAHAHAHA!! jest mi VW auto u pm! pogledaj od keca do sestice sve ista linija prati:D:D:D:D:D:D:D BUAHAHAHAAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!

BRAVO JE REC AUTO!!! ZIVIO FIJAT!!!


:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 
Top