Novina :)

Novina :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da se i ja pohvalim da sam nesto malo uradio na auto,trenutno sam zagrijan za rad pred proljece da budem spreman :)

Znaci rijec je o tome da sam sljedece uradio na svojoj voljenoj toyotici:

-xenon sijalice u farovima
-plavo-bijele led diode u poziciji
-LG las-6931 - ubacio sam nazad ove zvucnike :)

http://img.nokaut.pl/p/38/be/38be372c67db1a85370b1551b11a499d500x500.jpg

U naredni recimo mjesec dana,planiram ubaciti kakvo pojacalo jer su ovo zvucnici od 280w,mjenjam osvjetljenje kontrolne table u plavo(sad je nesto kao narancasto serijski i ne svidja mi se ama bas ni malo) i ugradnja centralno,daljinskog zakljucavanja vrata!

Bit ce slike do sada uradjenih stvatri,samo dok malo vremena ugrabim za to,a naravno bit ce slike i dalje sve sto budem radio :) znaci samo se nemojte sikirat bit cete obavjesteni :)
 
Član
Sam lapako :p A centralno je kralj, ja sam kod sebe davno brave otkacio, i da hocu ne mogu ga kljucem otvoriti :p
 
upravo tako-daljinski je zakon al moras sebi napravit neki dr nacin otvaranja recimo desnih vrata ako nedaj boze zakaze daljinski da ne bi kasnije trazio staklo za vrata hehehehe
 
Član
Ima ima kako da ne :) volja je najmanji problem,gore su pare :) hehehe ali neka nadje se svega pomalo :) a volja je tu uvijek :)
 
Član
ma marka po marka pa bude i para...a ako nemas volje onda ti ni sve pare i znanje svijeta nece pomoci hehe...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top