Novi Video (TOP 5) Auta za gradsku vožnju.

Novi Video (TOP 5) Auta za gradsku vožnju.

Član
Ja kao što na glasih gore da imam problem sa vremenom, radim u životu, borim se za opstanak i kraj toga sam otvorio i kanal da se malo čujem sa rajom, dam svoje mišljenje, nemam ja sad 20h dnevno vremena da provodim za kompom...
Mjesta za napredak uvijek ima, niko nije perfektno počeo sa YT-om, polako brte, kasnije sebi neku ozbiljnu kamericu uzmem i hopala deri, Srdačan pozdrav.

Nemam nikakve lose namjere, ali drzi se ti onda toga sto radis jer od ovoga hljeba vidjeti neces.. Mjesta za napredak ima i previse, ali ako nemas vremena za napredak od pravog posla onda napretka biti ne moze, logicno. Da si poceo sa ovim prije nekih 5 godina, pa ok, ali sad je mnogo jaka konkurencija na YT trzistu i moras biti bas unikatan da te ljudi primijete.
Ja bih recimo za pocetak poceo pricati u klipovima, lakse ljudima objasniti nesto kad te vide i cuju nego da citaju ono sto si napisao npr. kod tvog klipa kupovina polovnjaka. Ako si stidljiv, onda jebiga ubaci samo svoj glas preko videa..

Ima tu jos 1000 nekih nacina, savjeta, sugestija ali necu previse da te perem sa tim.. Zelim ti svu srecu i barem 10.000 subscribera :D
 
Član
Nemam nikakve lose namjere, ali drzi se ti onda toga sto radis jer od ovoga hljeba vidjeti neces.. Mjesta za napredak ima i previse, ali ako nemas vremena za napredak od pravog posla onda napretka biti ne moze, logicno. Da si poceo sa ovim prije nekih 5 godina, pa ok, ali sad je mnogo jaka konkurencija na YT trzistu i moras biti bas unikatan da te ljudi primijete.
Ja bih recimo za pocetak poceo pricati u klipovima, lakse ljudima objasniti nesto kad te vide i cuju nego da citaju ono sto si napisao npr. kod tvog klipa kupovina polovnjaka. Ako si stidljiv, onda jebiga ubaci samo svoj glas preko videa..

Ima tu jos 1000 nekih nacina, savjeta, sugestija ali necu previse da te perem sa tim.. Zelim ti svu srecu i barem 10.000 subscribera :D
Sve ja tebe drug kontam, a i hvala ti što razumiješ, ali vjeruj mi, meni se ne žuri, makar imao ovih 30 subscribera 10 godina meni je svejedno, osobama koji ne vole moje klipove ne trebaju ni gledat iste i to je to
Mjesta za napredak ce biti kad zbavim full opremu pa se to počne polako krčkat, to je to momci, da ne spamamo džaba jer shvatam sve i to mi niko ne mora pričati, jednostavno na neki način sam htio više komunicirati sa ljudima, međutim čujem samo fazone, duže gasi to, druže retard si, ovo ono, ovo je definitvno i zadnja poruka da se ja nešto prepirem, međutim opet neću ništa govorit' ko hoće gledati klipove nek izvoli, ko neće ima Dislike i to je to, ne tjeram ja nikoga da gleda moje "gluposti" :)
 
Top