Novi tuner

Novi tuner

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozz i dd imas thread veliki muzika ice ovo ne znam tacno i imas po sticky vecinu stavri pojaclao woofere sve
 
Član
admir 386 je napisao(la):
braca moj ti je savjet da ne ugradjujes sam muziku,nije to tako jednostavno....ako hoces da stvarno to uradis kvalitetno pusti to profesionalcima da odrade......to je moj prijateljski savjet......dobro dosao i dodji nam u nedelju vece kod interexa :cool:

Necu sam upgradeovati,imam auto servis i ima jedan dobar elektricar (Senad ako ga zna neko) i on ce mi pomoci u dosta stvari.
 
Član
Pozz i DD i samo se malo zadaj na forumu i skontaces sam mnogo toga a za sve ostalo sta bude trebalo pitaj i siguran sam da ces dobit sve potrebne odg i info;)
 
Član
Nije sad da reklamiram al eto...:icon_smile:
Ako vam treba farbanje auta itd. nazovite na 061/222-675
Mi smo radili plavu bertony Opel Astru i stvarno je dobro ispala.
http://www.projectbertony.com/
 
Član
dao bih za woofer max. 400 KM.Imali kakav kvalitetan za te pare,jer slusam muziku sa dosta jakih bassova...
 
Početnik
znam koji je servis i znam ko je senci, mogu ti reci da se senci razumije (cak mi je prvi kenwood woofer i blaster pojacalo testirao upravo on:) ),
uglavnom pozdrav i dobro dosao:cool:

p.s. mani se 1000w, sto bi igy rekao: zivot pocinje tek na 150dB:)
 
Član
zmayich je napisao(la):
znam koji je servis i znam ko je senci, mogu ti reci da se senci razumije (cak mi je prvi kenwood woofer i blaster pojacalo testirao upravo on:) ),
uglavnom pozdrav i dobro dosao:cool:

p.s. mani se 1000w, sto bi igy rekao: zivot pocinje tek na 150dB:)

Pa kakav bi mogao kupiti za max. 400 KM?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top