Novi tuner

Novi tuner

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav,novi sam clan bhtuninga,dolazim iz Sarajeva i zelio bih postaviti par pitanja:
-Posto sam jos amater zelio bih saznati ono najdetaljnije oko zvucnika,pojacala woofera ;kako ugraditi u auto,sta treba imati za snazne zvucnike,koja je najbolja marka, koliko je para itd. to me jako privlaci ,ali nisam bas iskusan o tome,pa ako imate neke "for dummies" linkove,mnogo bi mi pomoglo...:cool:
 
Član
Dobro doshao :cool:

A ima ovde mnogo znalaca sto ce ti objasniti a ja mislim da su najbolje marke koje mozesh kupiti kod nas DLS i Apline :D
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
Dobro doshao :cool:

A ima ovde mnogo znalaca sto ce ti objasniti a ja mislim da su najbolje marke koje mozesh kupiti kod nas DLS i Apline :D

E hvala ti kolega...
Treba mi baš ono od srži pa sve nadalje jer nisam uopste upucen ka tome.Znam da je bass dobar kad ima 1000 Watti i to je to...:lol:
 
Član
Bureq je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
Dobro doshao :cool:

A ima ovde mnogo znalaca sto ce ti objasniti a ja mislim da su najbolje marke koje mozesh kupiti kod nas DLS i Apline :D

E hvala ti kolega...
Treba mi baš ono od srži pa sve nadalje jer nisam uopste upucen ka tome.Znam da je bass dobar kad ima 1000 Watti i to je to...:lol:

Nema to veze 1000w , vazan je RMS :)

Uglavnom IGY, eddo, z3k4, Faris i ostali ce ti objasniti kako i sta ;)
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
Bureq je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
Dobro doshao :cool:

A ima ovde mnogo znalaca sto ce ti objasniti a ja mislim da su najbolje marke koje mozesh kupiti kod nas DLS i Apline :D

E hvala ti kolega...
Treba mi baš ono od srži pa sve nadalje jer nisam uopste upucen ka tome.Znam da je bass dobar kad ima 1000 Watti i to je to...:lol:

Nema to veze 1000w , vazan je RMS :)

Uglavnom IGY, eddo, z3k4, Faris i ostali ce ti objasniti kako i sta ;)
Eto odma ne znam sta je RMS...

pioneer_09 je napisao(la):
pozz i DD.... kako se zoves, vozas li sta... pa onda ostalo:icon_biggrin:

Zovem se Haris,stari mi drzi auto servis "NERKO" na Dobrinji,radimo swe i swašta sa auta.Imacemo uskoro i web stranicu www.maxcar.ba al je jos u fazi izrade.Imam u planu uzeti Fiata Punta 2001,1.9JTD...pa mu mislim cim ga kupim ubaciti pravo jake zvučnike jer sam lud za muzikom.
 
Član
braca moj ti je savjet da ne ugradjujes sam muziku,nije to tako jednostavno....ako hoces da stvarno to uradis kvalitetno pusti to profesionalcima da odrade......to je moj prijateljski savjet......dobro dosao i dodji nam u nedelju vece kod interexa :cool:
 
Član
Pozz,

dobro dosao i sve najbolje

Za svu styling & audio opremu posjeti link u mom potpisu

Pozz,

Damir
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top