Novi server i verzija foruma-..

Novi server i verzija foruma-..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dodati fast reply i nekako ovo sa avatarima srediti da budu desno ili lijevo od posta a ne iznad...
 
Član
Taj sistem se tek konfigurise pa ce biti naknadno tetaljno objasnjenje za upotrebu. Uglavnom clan moze dati "warn" drugom clanu zbog neceka, i kada se nakupi Warning Level: 100% bice neka automatska sankcija
 
Član
edo odlican prijedlog, ono sto smo prije rokali preko reputacije ako je neozbiljan i blesav clan, ovako mnogo lakse sankcionisati :)
 
Član
jbt mislim da je bolje da se vrati onaj stari izgled...ne moze se ovde covjek snaci kako treba...slova, linija, slicica,...na sve strane...ko da su se djeca igrala kad su ovo pravili...
 

Eko

Član
srdjo je napisao(la):
jbt mislim da je bolje da se vrati onaj stari izgled...ne moze se ovde covjek snaci kako treba...slova, linija, slicica,...na sve strane...ko da su se djeca igrala kad su ovo pravili...

upravo tako... uradite sta je tibor39420 rekao i skoro je sve isto kao stara cak i ljepse.
 
Putovanja.ba
Administrator
Meni vrti loading kod brzog odgovora po po sata i onda kad pritisnem refresh post je tu a da ne uradim to vrtio bi mi loading do sutra.

Neki clanovi nemaju jos uvijek pristup forumu.
 

IGY

Član
Fele je napisao(la):
Meni vrti loading kod brzog odgovora po po sata i onda kad pritisnem refresh post je tu a da ne uradim to vrtio bi mi loading do sutra.

Neki clanovi nemaju jos uvijek pristup forumu.

joj i meni je loading dodijao :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top