Novi radari, iskustva, predlozi za spasavanje...

Novi radari, iskustva, predlozi za spasavanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mene kad su zaustavili jednom i pitali sta ti je to, ja im rekao skretnice za visokotonce tweetere (od muzike):icon_twisted:
 
guster je napisao(la):
mene kad su zaustavili jednom i pitali sta ti je to, ja im rekao skretnice za visokotonce tweetere (od muzike):icon_twisted:

EHhehehehehehehe, ovaj ti je dobar :)

A sto se tice radara, ne poca on samo od regisdtraciju nego i od haubu i bilo koji metalni dio, znam iz vlastitog izskustva, jer sam jako dugo vozio bez prednje registracije :)
 

i30

Član
trizex je napisao(la):
Bravo, sve si skontao ;) pa detektori nigdje nisu ilegalni koliko znam, ali jammeri jesu. Nisam siguran kakva je kazna, al ti njega kad ometas, signalizira njemu uredjaj da nesto nije uredu, ako ne usporis i ugasis to moze mu se upaliti lampica u glavi pa da posumnja da imas jammer. Stavlja se senzor naprijed, u karambolku negdje recimo resetku od hladnjaka (uvijek se mozes pravdat da je to parking senzor :D) i uredjaj u kabinu, zapisti kad te "uslikaju" i daje ti par sec da usporis i ugasis ga.

Prijatelj iz Podgorice je sebi ugradio posto puno putuje i kaze da je odlicna stvar. Vozio je svuda i kod nas i po europi nije imamo nikakvih problema samo na vrijeme moras iskljuciti. Samo sto je sajamska cjena sa ugradnjom bila 400Eura u Beogradu.
 
Član
Mene je još nekad prošle godine uslikala crna petica na putu između Zenice i Kaknja. Slika ko lutkica, Uno na lijevoj špuri a neki ford na desnoj te između nas puna linija :p jbg-a, odma pred mene i ja se počeo jadit, reko imam šestero djece nezaposlen, nemam roditelja, renoviram kuću, tek dobio vozaćku, ubit će me cura....
I na kraju mi napisa samo nepoštivanje saobračajnog znaka (40km) dade mi uplatnicu, ja njemu još 10 na kafu i mirna Bosna.
Mislim da sam opet predobro prošao s obzirom da sam godinu ranije za istu stvar na istom mjestu (samo što sam kolonu preticao) dobio 200km kazne i godinu mandatne.:icon_sad:

I ja... kad me uslika onaj sa peticom donese mi sliku i pita hočeš li da ti je dam za uspomenu:D
A ja, ma nosi je od mene, treba još stari da mi je u džepu nađe:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top