Novi polo i na bh. tržištu

Novi polo i na bh. tržištu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
klima doplata u najskupljoj opremi, fkt nisu normalni, oprema je pre pre pre pre pre siromasna,
 
slazem se da su jako,jako siromasni sa opremom,al je kvalitet na nivou...
jbg valjda im je to furka.kad bi ih pitao za objasnjenje,rekli bi "ne mozes za te pare dobiti i kvalitetno i bogato opremom"
al smijesno je vidjet nazive po kategorijama i opremu....mozda mi ne znamo engleski :lol:
 
Član
danas vidio u gradu novi polo crveni slo table,izgleda dobro napred ima crne farove i masku velik
usisinik na braniku ko da je tuniran :icon_biggrin:
 
Član
Predobar je novi polo danas vidio jednog na cesti na stranim tablama,preljep je ima sportsku liniju...........:cool:
 
Član
danas gledao i ulazio u nipexu,
ima bijeli plavi i crveni i crveni testni.
1.2 motor je cini mi se 23 hiljade a 1.6 tdi 25 tako nesto,nisam siguran,uglavnom izbacili su 1.9
al je bijelii najljepsi..a tek prednja maskica...ma extra auto nema sta.fino im se pise u klasi malih auta
 
Član
ja i jaran danas bezze isli da se raspitamo za cijene, 1.6 tdi 105 ks osnovna oprema 34,35 milja bez icega , mislim da mozda dodju samo 15ke..
 
Član
meni rodjak iz norveske sad pise na fb da je narucio ovog pola i da ce ga izaci 245000 kr sto je u makrama 56 000 KM ( ako sam ja to dobro izracunao dijeli se sa 4,3 koliko ja znam) znam samo da je tdi neki
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top