Novi polo i na bh. tržištu

Novi polo i na bh. tržištu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovaj novi auto danas je predstavljen na konferenciji za novinare u prostorijama ASA Prevent grupacije.

Direktor ASA Auta Senad Olovčić kazao je da je vjeruje da će, kao i širom svijeta, novi "polo" u BiH oduševiti vozače i postati pravi izbor pri kupovini gradskog automobila.

Dizajnerski tim novog "pola", s Walterom de Silvaom na čelu, kako je rečeno, rukovodio se parolom „jednostavno, čisto i jasno“ tako da novi "polo" u sebi objedinjuje prepoznatljive elemente modela "scirocco" i "golf VI" koje su uspješno prenesene u klasu gradskih automobila.

U ponudi je nekoliko varijanti s benzinskim i dizel motorima, a svi motori ispunjavaju strogu Euro 5 normu o ispušnim plinovima.

Prvi model "pola" izašao je 1975. godine, a do pete generacije ovog modela proizvedeno je 10. 600.000 primjeraka, saopćeno je iz ASA Auta.
 
Član
ma nesto za mamu :icon_smile: ako neko slucajno zna......1.4 benzin npr. od opreme neki osnovni paket....... ;)
 
Član
Dobar je novi Polo stvarno, otici cu bas ovih dana da ga pogledam i uzmem kakav prospekat, cjenovnik...

mada sam cuo da ce se cijena kretati izmedju KM 18.000 - KM 28.000 sto mi je malo tesko za povjerovati al eto vidjet cemo.
 
Član
22-4 milje mozda benzinac 1.4 bez vrata i volana, TDI oko 28,30 ovisno od opreme mislim da dobro opremljen ide i preko 34
 
Član
nema na nasoj seljackoj stranici nista, idite na asa pva stranicu, ukucaj to na google pa nadji cjenovnik i eto.. Uglavnom cijene su im BEZ PDV-A ako mi ima ista mrze kad to stave p* im materina, cuj bez PDV-a, da ispadne kofol jeftino.. Cijene su ok skroz po meni..
 
Početnik
kako ba nema cjenovnik, pa u sta vi gledate

http://www.volkswagen.ba/cms/cjenovnik/Polo_A05_cjenovnik.pdf
 
Član
Default je napisao(la):
kako ba nema cjenovnik, pa u sta vi gledate

http://www.volkswagen.ba/cms/cjenovnik/Polo_A05_cjenovnik.pdf

ma ti uvijek sve nadjes, kako?:D

nista cekat cu ipak onaj 1.2TSI, ovo slabo sve:D
 

DSA

Član
nisu normalni...uzmeš highline opremu, a ne dobiješ ni manuelnu klimu..e stvarno ovaj vw nikad neću razumjeti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top