Novi koncept registrovanja vozila od 28. septembra

Novi koncept registrovanja vozila od 28. septembra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Izdavanje novih registarskih tablica, potvrde o vlasništvu vozila, potvrde o registraciji i stikera počet će 28. septembra, kada stupa na snagu i Pravilnik o registriranju vozila, potvrđeno je Feni u Ministarstvu komunikacija i transporta BiH.

vise pogledajte na http://sarajevo-x.com/bih/clanak/090909027

sad ce auto imati svoju licnu kartu hehehe
 
Početnik
nema najbolje da se vrati stari princip kako je bio pisalo je iz kojeg si grada do bl bn i tako samo sto oni nesto se*u da se nesmije stavljat to zbog nacionalne osnove jbg mislim da sam cuo ili me usi varaju da ce slova ici prva pa zatim brojevi al inisam siguran
 
Član
ma da hoce povecat kontrole na tehnickim da sklone krseve sa ceste, postalo je opasno vozat, svaki 5 auto ne radi mu stop svjetlo nista, nagla kocenja...
 
Član
To za oznake grada nema sanse..pa cim bi dosli u Zenicu iz Sarajeva , Modrice , Banja Luka itd itd slupali bi im auta ovi manijaci ovdje..ha ja..isto tako i kad bi mi gore dosli..tako da od toga nema nista..
 
Početnik
mirzaa3 je napisao(la):
To za oznake grada nema sanse..pa cim bi dosli u Zenicu iz Sarajeva , Modrice , Banja Luka itd itd slupali bi im auta ovi manijaci ovdje..ha ja..isto tako i kad bi mi gore dosli..tako da od toga nema nista..

znam za to al jbg

i kao st oej recno u postu da krseve hoce maknuti kao sto rade u americi taman ali nema to koda nas mi smo zaostali :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
ma upisi sarajevox umjesto disneyland ( ispred X-a imas "-", al nisam htio napisat jer pretpostavljam da bi odma i meni pretvorilo u ovaj disney svijet...) :D
 
Član
Death_beat je napisao(la):
slovo dva broja - slovo - tri broja
takve ce biti.

ma jok bit ce iste samo sto ces imati u lijevom uglu plavo polje sa međunarodnom oznakom BiH.


ma shupci otimacer nam para lopatom a opet ce biti krseva hebem im.....
 
Početnik
nevjerujem cuo sam i ja da ce biti prvo slovo neznam moracemo vidjeti kada izdju i dali cemorati stanovnici RS da imaju BIH posto sam cuo vase price da ste dobijali naljepnice bih al mi nismo nista ili :icon_question:

get_img


evo kako izgledaju registracije samo dodali bih da kao nesto preurede i onda naravno po sofer sajbi naljepnice i nove saobracajne ce izgledati kao licne
 
AmmaR84 je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
slovo dva broja - slovo - tri broja
takve ce biti.

ma jok bit ce iste samo sto ces imati u lijevom uglu plavo polje sa međunarodnom oznakom BiH.


ma shupci otimacer nam para lopatom a opet ce biti krseva hebem im.....

bilo ba na dnevniku neki dan. neki lik pricao (valjda neki iz iddeea agencije) pa on pokazivao te tablice na compu.

evo nasao sam:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/dRdQXGpnrqs&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/dRdQXGpnrqs&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
Cool je ovo, ovako je u mnogim drzavama vec, kad mjenjas auto, ostanu ti tvoje tablice.

A ne moras svake dvije godine pamtiti nove :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top