Novi kolaccic :D

Novi kolaccic :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zdravo ja sam amar :D nazalost imam samo 15 godina i nemam vozacku,normala volim aute,znam vozit i nerijetko maznem auto od starog i vozam se :D
P.S. Eh imam pitanje da ne bih otvarao bezze novu temu,sta mi moze murija ako me ufati bez saobracajne i vozacke,sta ce uradit?? jel neka novcana kazna ili??
 
BHT Ovisnik
RE: Novi kolaccic :D - bhtuning.com

pozdravi dobro došao:cool:
moze ti isto sto i meni:lol: i ja vozam tako,znam da mozes dobit jos 2 godine zabrane polagat vozacki sta li vec,danas smo naisli na njih bili svezani i svjetla i sve nitko nista,al ti si opet malomlađi pa neznam kako ces proci:D u glavnom ja ne bih ni stajao
 
Član
RE: Novi kolaccic :D - bhtuning.com

hahah ma nije poslat ce te u fojnicu u banju i relaxaciju:D mogu ti naplatit kaznu za nenosenje dokumenata al ako provjere da nemas vozacke uopste onda je veca kazna uz zabranu polaganja vozackog odredjeno vrijeme..
 
Član
RE: Novi kolaccic :D - bhtuning.com

Pozz i dobro nam doso mali ne vozi dok ne polozis ne ganjaj djavola
 
Član
Za pocetak poz i DD,jedan poznanik je dobio zabranu polaganja 3 god i 500km kazne,a uhvatili ga kako voza dedinog ficu....
a skoru je neki lik vozio bez vozacke ima ok 16god i zabije se u banderu napravi stete na autu 400-500 km jos dodje policija i dobije kazne sve ukupno oko 1000km + zabrana polaganja 3 god:icon_sad:
Jeben je ovaj novi zakon:D:D
A naprimer imam druga koi je takodje vozio bez vozacke imao je 17god i nije imao nista kod sebe i ovi mu napisu kaznu za nenosenje dokumenata od 100km....prosao extra:cool:

Eto toliko;)
 
Član
dobro nam dosao a ako te budu zaustavljali ne staj ni za zivu glavu uzece samo broj tablice i sticice kazna na koga vec glasi auto i to je to mislim i to je fina lova ali bar tebi nece stici zabrana
 
Član
hudler je napisao(la):
dobro nam dosao a ako te budu zaustavljali ne staj ni za zivu glavu uzece samo broj tablice!i sticice kazna na koga vec glasi auto i to je to mislim i to je fina lova ali bar tebi nece stici zabrana

A sta kad krnu za tobom:D ma dobro sa n.p.r golfo dvicom dizelom 1.6 mozes da pobjegnes sve jednom njihovom SDI-u:lol:
al ako je fokus,polo il nes drugo bolje stani:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top