Novi dijelovi za Fiat grupaciju

Novi dijelovi za Fiat grupaciju

Drug,
Imas li MAF senzor za JTD
I nesta mi lupka na tocku pa bi volio da me informises od cijenama kugli krajnica i lezajeva za JTD, kad utvrdim sta je u pitanju pa da pazarimo nesto.

Hvala
 
Član
Moras mi prvo reci koji je jtd, koje je auto i koja je godina...
MAF imam, ako ti je bosch onda je oko 145KM, ali necu ti obecati dok mi ne das tacne podatke, lafete od 75-140KM po komadu, krajnice od 19-45KM, i tako to.Moras mi reci sve konkretno sta te intresuje!
 
djogi86 je napisao(la):
Moras mi prvo reci koji je jtd, koje je auto i koja je godina...
MAF imam, ako ti je bosch onda je oko 145KM, ali necu ti obecati dok mi ne das tacne podatke, lafete od 75-140KM po komadu, krajnice od 19-45KM, i tako to.Moras mi reci sve konkretno sta te intresuje!



Fiat Bravo JTD 1,9 2001 god
javim ti se nakon sto ustanovim sta vise lupka mater mu..
 
Član
Naj vjerovatnije kugla na lafeti ali ona ide zajedno sa lafetom, druga stvar ti moze biti spona sto ide sa letve volana na krajnicu i treca stvar ti moze biti krajnica, rijedje mogu biti amortizeri i gumice balans stange...
Fino kod majstora, on nek vidi sta je pa na papir zapisi i meni prenesi pa cemo rijesiti problem.
 
Druze imas li za Lanciu Deltu HF turbo prednje amortizre 91god... kolko dodju para i jel imaju neki sportski il samo serijski? I od kojeg jos talijana pasu na nju znas li jesul isti kao u nekog fiata ili alfe? pozzz
 
pozz ... zanima me ima li na raspolaganju nastavak za zadnji branik fiat bravo i takodjer plasticne obrvice ?! hvala :icon_smile:
 
Top