Novi clan !

Novi clan !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hahhaha, naravno da ima bolji auta na forumu, ja vozim Enza, al' kontam ga prodati pa uzeti Bugatija, jos sam u dilemi. :D
 
Hehehe...ma da...Bugatti manje trosi on Enza, a cuo sam i da ide bolje tako da definitivno izvrsi tu zamjenu...

I ja sam se morao rijesiti Maybacha, nisam mogao da nadjem korpu kvacila nikako, a i slabo ide, spor, unutrasnjost mu je uzas i eto tako...pa sam kontao da kupim Pagani Zondu F, da se malo zezam, i nazovem ja njih i kaze mi cika Pagani, sacekaj malo, bice novi model, samo dok ga nacrtamo...Hahaha...
 
Hehehe...ma da...Bugatti manje trosi od Enza, a cuo sam i da ide bolje tako da definitivno izvrsi tu zamjenu...

I ja sam se morao rijesiti Maybacha, nisam mogao da nadjem korpu kvacila nikako, a i slabo ide, spor, unutrasnjost mu je uzas i eto tako...pa sam kontao da kupim Pagani Zondu F, da se malo zezam, i nazovem ja njih i kaze mi cika Pagani, sacekaj malo, bice novi model, samo dok ga nacrtamo...Hahaha...
 
Član
mjenjam polo 1.9 diesel kikiriki oprema za porsche cayenne mlađe godishte

samo ozbiljne ponude na P.M ;)
 
Član
Porsche_StreetDriver je napisao(la):
:icon_redface:nemogu da vjerujem imal tko bolji auto?
Imam ja, sta je, al se ne kurcim. Audi R8, malo sam ga modificirao, zelio sam vjetar u kosi...
Audi_R8_On_Fire_1.jpg


pa mi je malo zagorio, al nema veze, imam jos pred garazom i ovo:
img7904ws3.jpg
 
Član
kako da nema boljih auta.. bh tuning garaza ih je puna..
pogotovo sto momci ih mogu zvati svojima..

hi i dobro dogurao sa biberom
 
Član
a ps: jesi extra za taj show (?) skinuo chrome-lajsne s pragova?
na maloj slici ih ima, na vecoj ne...
 
Član
Sta se svi hvalite i ja imam Golf-a II TDi sa 699 konjskih snaga naravno bez nitra,jos samo da mu promijenim auspuh i stavim duboke branike.....da budem u trendu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top