Novi clan

Novi clan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav, zovem se Emir, inace iz Konjica, al` vec duze vrijeme zivim u Sarajevu zbog fakulteta, vozim Citroën Xsara Coupé 1.4i Phase1 1999god...

Evo par slikica:



Pozdrav.
 
Član
pozdrav
napokon jos jedna xsara na forumu;)
za obrve probaj u A3M-u, kad imaju body kit za xsaru trebali bi imati i njih
 
Član
hvala
antares je napisao(la):
pozdrav
napokon jos jedna xsara na forumu;)
za obrve probaj u A3M-u, kad imaju body kit za xsaru trebali bi imati i njih
I ti imas xsaru? Ee fino, fino! Jelde dobro auto? Kvari li ti se? Evo ova moja ne zna da se pokvari! :p Ja ne znam zasto bosanci mrze francuze... a ni dijelovi nisu skupi! + lopovi bi najradije povratili kad je vide u mraku na zabacenom mjestu...

hocu, pitat cu. to je ispred tunela na Kosevu u praonici nekoj(ako sam dobro shvatio,citao sam na forumu)?
 
Član
pozz i dobro dosao,lijepa vozilica,samo stavi vece felge,sire gume,imace puno bolji izgled
 
Član
poKle je napisao(la):
I ti imas xsaru? Ee fino, fino! Jelde dobro auto? Kvari li ti se? Evo ova moja ne zna da se pokvari! :p Ja ne znam zasto bosanci mrze francuze... a ni dijelovi nisu skupi! + lopovi bi najradije povratili kad je vide u mraku na zabacenom mjestu...

hocu, pitat cu. to je ispred tunela na Kosevu u praonici nekoj(ako sam dobro shvatio,citao sam na forumu)?

da, i ja imam xsaru 1.8i 2000 godina. u ovih godinu dana koliko je auto kod mene nisam imao nikakvih problema sa njim.zasad sam zadovoljan.

evo ti adresa A3M-a
A3M d.o.o.
Ul. Krajiških brigada 23
78000 Banja Luka
tel/fax +387(0)51 215-453

info@a3m.ba
http://www.a3m-tuning.com
 
Član
Pozdrav i dobro dosao! Autic ti je pravo super, volim xsaru, meni je to extra auto! A pravo ih rijetko vidjam ali zato uvijek zastanem kad je vidim jer ima po meni jako lijepu liniju! :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top