Novi clan....

Novi clan....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hvala ljudi, i ovaj zakon moram copy paste da imam u autu, ukoliko ne budu znali....svashta se desava kod nas...
 
Član
Dobar Golfac, nisam siguran al´ mislim da sam ga vidjeo pred Fak. Politickih Nauka... usput zasto pises felna - umjesto felga? :D
 
Član
ma zmigiji su dolje, kod usisnika zraka vizuelno se ne vide tek kad ih ukljucis mada je to privremeno rjesenje dok ne stignu novi farovi.......

Moguce je da si me vidjao ispred politickih nauka, a zasto felna umjesto felga ma sta ja znam tako mi draze heheheheheh
 

JD.

Član
Fele je napisao(la):
Danas smo pricali o tablicama i dali smijes ili ne.

Član 208.
(1) Motorna vozila, osim motocikala, u saobraćaju na putu moraju imati po dvije registarske tablice, a motocikli i priključna vozila po jednu registarsku tablicu.
(2) Registarske tablice na vozilu moraju biti postavljene tako da su dobro vidljive i čitke, od kojih je jedna na prednjoj, a druga na zadnjoj strani, a kod motocikla na zadnjoj strani.

sto znaci da nigdje ne pise da tablica mora stajati konkretno na prednjoj karambolci, nego na prednjoj strani vozila

znaci moze ti stajati unutra ispod sofersajbe, na krovu, na haubi... ;)


a murija nam je tako inteligenta da su me u 5 dana 3 put zaustavili dok sam tablicu drzao ispod sofersajbe, a kad sam je skroz skinuo ni nakon po godine me nisu ni pogledali :D :D :D tako da jebo tablice... zadnja i nekako...
 
Član
dobar golf...bas po mjeri bez seljakluka... ja kad bi sredjivo golfa ovakav bi bio ... :)
koji je motor nisam nigdje vidio ? ... nisam bash neki poznavaoc golfova pa ...

imam ovakve opruge za punta za prodat... dodushe imaju malo manje boje nego na tvojim :)) ..josh nisam naso pacijenta ...za kupo-prodaju :) ...

a za ovaj offtopic:) ... registracije ... JD kanada ovo ono :pP ... kod mene je mala naprijed... znaju peglat ponekad...kao gdje je org sto nju ne stavish itt :(... nije bilo zakonskih sankcija do sad :)
 
Član
Ma kontam da uradim malo manju od papira i zalijepim u gornji dio sajbe....vidljivo i citljivo, samo neznam sta kad krenem preko granice....
 

JD.

Član
almera_2.0_D je napisao(la):
Da li smijem uraditi tablicu s crnom podlogom i bijelim brojevima?

to je vec odstupanje od izgleda normalnih tablica i pravit ce ti probleme

a smijes sta hoces.. sto ne bi smio, al' ne bi trebao :p

MONTOYA je napisao(la):
Ma kontam da uradim malo manju od papira i zalijepim u gornji dio sajbe....vidljivo i citljivo, samo neznam sta kad krenem preko granice....

preko granice stavi normalnu tablicu i to je to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top