Novi clan Elvir

Novi clan Elvir

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zovem se Elvir ,imam 26 godina (85.godiste),iz Bihaca sam,Vozim Passata 3 Variant (91god 2.0 16v motor).Na ovaj Forum sam se registrovao da bih zajedno sa ostalim Clanovima razmjenjivao misljenja ,da bih pomagao i bio pomognut oko novih idea i projekata ,i jednostavno da se druzimo.
Srdacan Pozdrav za sve clanove
 
hvala black_devil

shurda je napisao(la):
dobro dosao druze,,predstavi nam masinku u garazi;)

pokusavam se evo snaci neznam kako se moze dodati automobil u garazu,kliknem gore na moja garaza ali nema nigdje opcije da dodam vozilo :icon_eek:
 

7OZ

Član
pozz elvire dragomi je da si se prikljucio i ti ... pokusaj slike ubaciti preko: zaslike.com , nebi trebalo biti problema ;)
 
Član
Dobrodosao ;)

Ides na BHTuning garaza > Njemacka vozila > Nova tema (U gornjem desnom cosku, plave boje. Ne mozes promasiti. :cool:)

Za slike mozes koristiti www.tinypic.com, koji koristim ja osobno. :cool:
 
MantaFan je napisao(la):
Dobrodosao ;)

Ides na BHTuning garaza > Njemacka vozila > Nova tema (U gornjem desnom cosku, plave boje. Ne mozes promasiti. :cool:)

Za slike mozes koristiti www.tinypic.com, koji koristim ja osobno. :cool:

aaa sad sam skontao ,hvala MantaFan.Ovo auto gore znaci samo sluzi (kao link) da kasnije brze dodem do moje garaze kad tamo u bhtuning garazi napravim novu temu i predstavim svoje vozilo .E sad znam,neka sam i ja skontao pa neka idu karike odmah:lol:
 
hvala svima na lijepom doceku evo upravo predstavljam svoje vozilo u garazi http://www.bhtuning.com/moj-passat-35i-91god-mali-projekat-t-72474.html ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top