Novi clan bez auta

Novi clan bez auta

Dobar dan. Zovem se Elmin i pridruzio sam se forumu iako nemam svoje auto jer me mnogo interesuju auta. Imam 16 godina i zivim u Sanskom Mostu. Forum sam pronasao slucajno dok sam trazio NOS sistem za Golf-a mk 4 svojih roditelja jer sam pre mlad da imam auto i da polazem
 
Haha nije NFS, jednostavno volim brzinu. Planiram sebi kupiti Forda Taunusa, novi motor od 200hp najmanje, twin turbo setup i NOS, tako da 1/2 km mogu preci za manje od 10 sekundi
 
Sine ajde ti malo spusti loptu pa prvo se zakotrljaj i kupi auto , volio bi da ispunis svoje snove ali ovde na forumu za takvo razmisljanje se bas i ne dobija podrska jer je to kratkog vijeka i nije neki pocetak s kojim bi mogao istrajati duzi period nego jednostavno furka momentalna
 
Sine ajde ti malo spusti loptu pa prvo se zakotrljaj i kupi auto , volio bi da ispunis svoje snove ali ovde na forumu za takvo razmisljanje se bas i ne dobija podrska jer je to kratkog vijeka i nije neki pocetak s kojim bi mogao istrajati duzi period nego jednostavno furka momentalna
da , makar je bio iskren i reko da nema svoj auto , a mnogi lazu ovdje. ;) al ideja je paralelna s njegovim godinama :)
 
Ja se makar malo razumijem u auta i znam da naljepnice ne dodaju hp za razliku od nekih koji misle da to moze
 
Član
Dobro dosao na forum prika i samo polako. Valja pocet od necega slabijeg i realnijeg. Za pocetak golfaja cadvi ko sto se nas masu na forumu i ucilo voziti na njemu. Ako ga i stuces nije neka steta a dijelova na pretek a jeftino... Pa kad se stelne golfaja onda snovi o necem takvom, a bogami kakvi su daj tebi boze i duboke dzepove i strpljiva mehanicara za taj twin turbo nos taunus. Svako dobro!
 
A ne dodaju druze ni zelje i textovi HP , ja bi ti preporucio ako si imalo ozbiljan u svojim zeljama da ih ne govoris na glas dok ih ne pocnes ostvarivati
 
Top