Novi Bugatti Veyron Stize 2013. Godine

Novi Bugatti Veyron Stize 2013. Godine

Član
Porschefan je napisao(la):
Veyron je stvoren za one koji imaju viška para a netko im je usput spomenuo da je to najskuplji i najsnažniji auto na svijetu: "....e pa daj 'vamo odma' dva komada..." :D :icon_smile:

:cool::cool::cool::cool:
 
Član
-Suki- je napisao(la):
hmmmm.....oni su testirali protiv McF1 dok nisu istetstirali da izgubi....
0-402m Mc Wins
krug po Nurbu.... Mc Wins
3 kruga po nurbu ..... Bugattiju se zapale i kocnice i gume i sve zivo
0-1000met.... ahaaaa Bugatti wins....za dlaku....neuvjerljivo.....

ali zalosno je sto to ne konta 99% gledaoca.....

Ja bi rekao da ti tu nesto ne kontas, vjerovatno iz razloga jer McLaren ima BMW-ov motor, a ti to kad vidis, zaboravis svaku cinjenicu. Ovaj video TG-a je garant namjesten, Veyron bi od pocetka devastirao McLarena kao od sale - kao sto je uradio i Zondi u drugom klipu. Ne treba zaboraviti da je McLaren engleski supercar, i zasigurno ne bi namjerno namjestali da on izgubi u jednoj britanskoj TV emisiji - da je stvarno brzi. Namjestili su samo da se manje obruka - vjerovatno upravo radi te "veze". Veyron ide 2.5 do 100 km/h, od toga ne postoji brze u toj klasi "supercarsa". Takodjer, Veyronovo vrijeme na 402 metra je 9,9 sekundi po nekim testovima, dok Mc F1 ide 10.9 s. To je preko 50 metara prednosti za Veyrona na 402-om metru, a to je itekakva razlika. Istina je da Veyron ne moze ne 3 kruga, nego ni krug po Ringu napravit, jer mu se pregriju kocnice na pola prvog kruga i onda adios (krug je dug neka 22 km). McLaren F1 bi sigurno mogao odvoziti citav krug, al s kojim vremenom to niko ne zna, ja bar jos nisam nasao neki validan izvor koji tome svjedoci. Istina da je McLaren F1 posebniji auto...

Meni je licno Zonda u vrhu trenutno, svaki auto rucno izradjen, male serije, poseban u svakom pogledu, stvoren iz "srca" pravog autofana.
 
Član
Veyron je stvarno ružan auto, ali kad stoji pored Mclarena koji je iz 93. godine postaje još ružniji, a pored Zonde izgleda kao žaba krastača.
 
hahahaha ne mogu da vjerujem al ajd ukusi se razlikuju, meni je bugati prelijepo auto i premocno, receno jednostavnim vokabularom, i zonda i f1 su mi ruzniji od njega, a dozvolit cu si da kazem da o poredjenjima u brzini lupetate, pretpostavljam zbog ove zaslijepljenosti koju je boki naveo BEMWEOV motor i slicne gluposti...
 
Volkswagen je Bugattijev tata, F1 ima BMW-ov motor, a Zonda Mercedesov, lako je naći fanove ovih auta. :D
(iako to nije pravilo, da se razumijemo...)
 
Član
Ne znam zašto odmah ova poređenja sa F1, Zondom i tako to:icon_question:

Bugatti je priča za sebe, klasa za sebe. Za razliku od drugih super sportista on nudi nešto drugo uz performanse. To što ga neko ne voli ne znači da je krš, a ja ga ne volim.
 
OggyBoy je napisao(la):
Ne znam zašto odmah ova poređenja sa F1, Zondom i tako to:icon_question:

Bugatti je priča za sebe, klasa za sebe. Za razliku od drugih super sportista on nudi nešto drugo uz performanse. To što ga neko ne voli ne znači da je krš, a ja ga ne volim.

Sta to on nudi drugacije u odnosu na npr. Zondu :icon_question:
 
Član
Recimo da je luxuzniji od svih super sportista.

PS. Opet kažem, glupo je porediti ovaj auto sa bilo kojim super sportistom, jer on nije super sportski automobil. Jebeš super sportistu kome se pregriju kočnice, ne može ni jedan krug da sastavi, dok neki drugi pravi super sport auto bez problema izdržava sve te napore. Meni je Zonda No.1, a za ovo čudo mi se jebe.
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=j6cyk9mQWM4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=KhDtFQU3ZFc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=8bUwwxZOcnE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=C8rGSafyC_g&feature=related :icon_smile:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Sta to on nudi drugacije u odnosu na npr. Zondu :icon_question:

112_2006_Los_Angeles_Auto_Show_Coverage_13z+2007_Bugatti_Veyron+Interior_View_Front_Cabin_Dashboard_Center_Console_Steering_Wheel.jpg


174595984qoLsMR_ph.jpg


mclaren-f1-gtr-for-sale-1996-dashboard.jpg
 
Član
JOJ SUB3R UMIREMMMM HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA OMFG AHAHAHAHAHAHHAAHAHHA sultanova palaca i kontenjer... a vi sto serete po bugati-u, ne budite smjesni... poredite komrad wagen, sa DAS autom, bugati je pojam u industriji, bio, jeste, bice...
 
Član
VEyron treba gledati kao ono sto jeste, a to je dokaz tehnicke mogucnosti i spremnosti jednog koncrna koji do sada nije radio slicne projekte.
Druga stvar on je auto koji veoma dobro krije svoju brzinu za razliku od svih automobila s kojima ga poredite.
A treca stvar je to da na pravcu je tata dok za ikakav vozacki uzitak koji se ocekuje od italije i njenih automobila (i proizvodjaca slicne filozofije) je u njegovom slucaju poprilicno izostavljen!
 
Top