Novi autic

Novi autic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ev da se i ja predstavim sa novim auticem, stari je prodat vec davno a ja nikako da se odlucim sta kupiti i na kraju sam izvarao starog za auto...

Fiat Punto 1,2 8v 60 ks

Bitnijih prerada nije bilo sve je orginal na njemu kako je kupljen prije godinu dana...
Tek sljedi da se radi na njemu...

Ne planiram nista radit na motoru jer nema nikakve osnove za rad...

Samo ce se sminka radit, koza, druge felge, spustanje naravno, mozda se spojleri odrade....

Muzika je vec tu, al vjerovatno ce usljediti poboljsanja....

Zasad samo jedna slika uskoro ce biti jos koja....

I usput Iz Tuzle sam i zovu me smajke:)

Daki hvala za sliku:)

[attachment=6073]
 
Član
Nije problem druge moj, trebam dobiti slike sa onim felgama sa tipa 16" Izgleda bolesno...
Samo trebam se nakanit kad budem imao vremena da odem uzet distancere pa da ih mogu postavit...
Posto ove OZ moraju na ravnanje......Puno rupa mal profil,corav cojk:)
 
Član
Ev slikice felgica drugih sto sam stavio al bez distancera nemoze da se kotrlja...

Slike nisu nes jer su snimane sa mobitela...(nokia 6220)...[attachment=6084][attachment=6085][attachment=6086][attachment=6087]
 
Član
ooooo felgas mog :):) haj neka i tebe sretno ti i u voznji i u idejama...dace nikica vecu platu pa ce sve na svoje da dodje:):)
 
Član
Ma krs hehehe :pppp Salim se ja naravno poz za jarana Smajketa Puntac izgleda bolesno sa ovim 16"...sam ocel se moc kotrljat jbt patak :) Al cojk ima ubjedljivo najacu muziku u gradu hehehe ori sve :)
Sve najj i sretno sa radovima :)
 
Član
Fabia RS je napisao(la):
Ma krs hehehe :pppp Salim se ja naravno poz za jarana Smajketa Puntac izgleda bolesno sa ovim 16"...sam ocel se moc kotrljat jbt patak :) Al cojk ima ubjedljivo najacu muziku u gradu hehehe ori sve :)
Sve najj i sretno sa radovima :)

Valjda hoce, stavio sam felge bio na auto al mi zakacala zadnja za amortizer lijevi ... sve ih postavio kad struze a nisam imo distancera i na kraju skidaj vrati 15"ke...
Uskoro uzet cu display za dvd da mogu p....e gledat:)
Ma nije muzika jaka 600W pojacalo i 600W bas...al fino udara..

Hvala drug..
 
Član
smajke je napisao(la):
Tek sljedi da se radi na njemu...
Ne planiram nista radit na motoru jer nema nikakve osnove za rad...
Samo ce se sminka radit, koza, druge felge, spustanje naravno, mozda se spojleri odrade....
Muzika je vec tu, al vjerovatno ce usljediti poboljsanja....


Hjoooj, ja ne vjerujem ni rijeci od ovoga sve dok ne vidim il jos jedno auto u avliji ti, ili ime nedim smajic u rubrici vlasnik u saobracajnoj od tog punta :pPPPPPPP
 
Član
Saobracajnu ti mogu odma pokazat a auto ce da priceka koji dan mora da se provjeri....
A kesiro sam auto prije par dana....Gotova stvar.. 8000 km
 
Legend
Moracu otvoriti posebnu rubriku clanovi i saobracajne, pa ima da svi vadite, da vidimo ko je uzo od babe, a ko od lizinga :p hehehe

sala :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top