novi autic - IX35

novi autic - IX35

Malo se ponovilo...

Hyundai IX35, nov, motor 2.0 benzin, 120kw. Nakon predjenih 1500km, potrosnja ide od 7 na otvorenom, do 9 po gradu. kombinovano oko 8.


5 godina garancije.

2u9n0j5.jpg


2e1rp8j.jpg


152i6u8.jpg



Od opreme ima:

142vczl.png

34xgj9u.png
 
Član
Lijep auto, ima i fine opreme, da te dobro sluzi i da ga zamijenis jos boljim ;)
De nam koju fotku unutrasnjosti :icon_smile:
 
Član
Dobar dobar Hyundai, Llumar bi mu došao ko budali šamar.. Samo mi je razočarenje kad sjedneš u ovakvo auto i dočeka te manuelna klima...
 
Unutrasnjost jos nisam uslikao, bit ce koja slika uskoro.

Sto se motora tice, meni je sasvim OK ovaj benzinac, tih, ima dovoljno snage, nesto nisam ljubitelj dizela.
 
Član
peugeot206 je napisao(la):
Unutrasnjost jos nisam uslikao, bit ce koja slika uskoro.

Sto se motora tice, meni je sasvim OK ovaj benzinac, tih, ima dovoljno snage, nesto nisam ljubitelj dizela.

ok ako je tako ;) al susjed ima istog ja ga pitam sluša li kaže ma extra samo sam se zajebao s motorizacijom trebao sam dizela, a isti je taj motor eto tako, možda ti budeš zadovoljan

I šta mi je još nevjerovatno u 21 stoljeću kod ovog auta da u seriji ima samo 2 zračna jastuka :icon_eek: kao taj tvoj... meni je to nevjerovatno to im je žešći lapsus pa moj merc iz 1997 ima 2 zračna jastuka :icon_smile:
 
Član
Schumi je napisao(la):
Dobar dobar Hyundai, Llumar bi mu došao ko budali šamar.. Samo mi je razočarenje kad sjedneš u ovakvo auto i dočeka te manuelna klima...

Jes, jes, kod njemačke konkurencije u dosta slučajeva dolaze bez klime:D

Dobar korejac:icon_biggrin:
 
Član
Vozio sam se kod druga sa ovakvim samo 2.0d 184ks automatic,ide ko nevrijeme,odlican auto,udoban i tih a i prostran;)
 
Član
@George, Hyundai je prvi uveo bočne airbagove kao serijsku opremu, a za ix35 ...

"Dual front airbags, side airbags and head-protecting side curtains are standard equipment. Antilock brakes (ABS), electronic brakeforce distribution (EBD) and electronic stability control (ESC) are also standard. Intelligent seat belt reminders are fitted to both front seats."
 
Top