Novi Audi Quattro za 2012. godinu

Novi Audi Quattro za 2012. godinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jedna stvar u ovome svemu je što vozilo može težiti maximalno 1400kg, sa motorom preko 400bHp...
Vozilo ima jednu jedinu namjenu, STAZA. Dakle, ništa nego čisto zlo...
Ako jedan RS4 i RS5 sa 1700-1750kg i motorima malo preko 400Hp rade nevjerovatne stvari, zamislite što će ovo raditi..

I dao bih ruku da će biti motor sa turbom( 1,2) nebitno...
 
Član
Audi Quattro je legenda auto industrije, neka nikom ne pada na pamet da ga poredi s nekim japancima inace cu ja morati obrazloziti razvoj japanskih luksuznih marki koje su umjetno nastale i nemaju nikakvo nasledje auto industrije.
Ovo su renderi i konacni model ce sigurno biti nesto drugaciji .
Sto se tice dizajna Audi ima najljepsa auta i to brojne nagrade pokazuju(bila tema nedavno) i to mislim orginalnog dizajna jer se svaki audi poznaje i vidi njegova pripadnost porodici
 
duleprof je napisao(la):
Audi Quattro je legenda auto industrije, neka nikom ne pada na pamet da ga poredi s nekim japancima inace cu ja morati obrazloziti razvoj japanskih luksuznih marki koje su umjetno nastale i nemaju nikakvo nasledje auto industrije.
Ovo su renderi i konacni model ce sigurno biti nesto drugaciji .
Sto se tice dizajna Audi ima najljepsa auta i to brojne nagrade pokazuju(bila tema nedavno) i to mislim orginalnog dizajna jer se svaki audi poznaje i vidi njegova pripadnost porodici

kad svaki lici jedan na drugog , i to mnogo lici ;)
 
duleprof je napisao(la):
Audi Quattro je legenda auto industrije, neka nikom ne pada na pamet da ga poredi s nekim japancima inace cu ja morati obrazloziti razvoj japanskih luksuznih marki koje su umjetno nastale i nemaju nikakvo nasledje auto industrije.
Ovo su renderi i konacni model ce sigurno biti nesto drugaciji .
Sto se tice dizajna Audi ima najljepsa auta i to brojne nagrade pokazuju(bila tema nedavno) i to mislim orginalnog dizajna jer se svaki audi poznaje i vidi njegova pripadnost porodici

Dule nemoj se naljutiti,ali sto si ti naporan sa tim fake japanskim limuzinama,vidio par slika lexusasa koji podjseca na mercedes ( i jeste,kopija je) i sad ti to glavni argument protiv japanaca.

Evo nisam mislio spominjat,al kad me vuces za jezik recu.Ima li audi ikakav (trenutno,mnogo je jos do 2012.) odogovor na stazi protiv GTR-a?


Vernes_AMG je napisao(la):
duleprof je napisao(la):
Audi Quattro je legenda auto industrije, neka nikom ne pada na pamet da ga poredi s nekim japancima inace cu ja morati obrazloziti razvoj japanskih luksuznih marki koje su umjetno nastale i nemaju nikakvo nasledje auto industrije.
Ovo su renderi i konacni model ce sigurno biti nesto drugaciji .
Sto se tice dizajna Audi ima najljepsa auta i to brojne nagrade pokazuju(bila tema nedavno) i to mislim orginalnog dizajna jer se svaki audi poznaje i vidi njegova pripadnost porodici

kad svaki lici jedan na drugog , i to mnogo lici ;)

Upravo! :D
 
Član
Erol,: odgovor na GT-R je Audi R8 V10 FSI, stim da danas sam dobio slike i informacije sa testne staze Audija iz Njemačke, izgleda da će još jedan Audi R8 u produkciju za par mjeseci, riječ je o istom Audiu R8 V10FSI, no izgleda da će ovo biti kao kod Lamborghinijia(čij je Audi 100% vlasnik od 1998.)( npr. Gellardo LP560-4, dobija nasljednika kao i do sada Superleggera( dakle isti model, olakšana verzija, nešto više bHp skuplji i brutalniji). Tako bi trebao po svim info biti i Audi R8 V10 FSI da diše punim plućima na nekih 580bHp.

Još nešto, ja obožavam sva vozila, Nisan GTR je vozilo nad vozilima, daleko od toga, dao Bog pa ga ja nekad imao.

No ovo što su gore pisali da Quattro za 2012. izgleda kao Evo, je presmješno, jer ljudi pišu gluposti a nisu upućeni, samo pogledaj kako je izgledao Quattro 1.( zasad jedini) kult kao GTR, Supra, RS2, S1, S2, vidjet ćeš da ovaj novi potpuno nasljeđuje njegov izgled.

Vernes: Kada bi Audijev dizajnerski tim dizajnirao puno toga sem auta, svijet bi bio mnogo mnogo ljepši, a ljudi ljubomornih je uvijek bilo, no mogu samo da pate.;)
 
BaXRS4 je napisao(la):
Erol,: odgovor na GT-R je Audi R8 V10 FSI, stim da danas sam dobio slike i informacije sa testne staze Audija iz Njemačke, izgleda da će još jedan Audi R8 u produkciju za par mjeseci, riječ je o istom Audiu R8 V10FSI, no izgleda da će ovo biti kao kod Lamborghinijia(čij je Audi 100% vlasnik od 1998.)( npr. Gellardo LP560-4, dobija nasljednika kao i do sada Superleggera( dakle isti model, olakšana verzija, nešto više bHp skuplji i brutalniji). Tako bi trebao po svim info biti i Audi R8 V10 FSI da diše punim plućima na nekih 580bHp.

Još nešto, ja obožavam sva vozila, Nisan GTR je vozilo nad vozilima, daleko od toga, dao Bog pa ga ja nekad imao.

No ovo što su gore pisali da Quattro za 2012. izgleda kao Evo, je presmješno, jer ljudi pišu gluposti a nisu upućeni, samo pogledaj kako je izgledao Quattro 1.( zasad jedini) kult kao GTR, Supra, RS2, S1, S2, vidjet ćeš da ovaj novi potpuno nasljeđuje njegov izgled.

Vernes: Kada bi Audijev dizajnerski tim dizajnirao puno toga sem auta, svijet bi bio mnogo mnogo ljepši, a ljudi ljubomornih je uvijek bilo, no mogu samo da pate.;)


Jos nije ofišl.;) Kazu da se blizi vremenima 7:30 na Ringu,ali dalek je put do 7:26:70 :D

I da,Nissan jos nije objavio brzi krug SpecV-a :icon_twisted:
 
u to ljubomoran necu da ulazim jer se tu ne pronalazim , nigdje nisam rekao da je audi ruzan , samo kazem da mnogo lice jedan na drugi a to je vezano za duletov post u kojem kaze da se svaki auti prepoznaje , audi je sa zadnjom linijom napravio pun pogodak al bojim se da im vec nasljednici aktualnih modela nece biti kao sto su ovi sad , svi znamo kakve je audi imao uspone i padove u historiji .

Kad pogledas staru i novu A4 mnogo lice , a npr. pogledaj W203 C klasu i W204 , mozda skontas o cemu ti pricam ;)
 
sve je to fino i lijepo, ali ne vidim razlog zasto se brisu komentari, ako se nesto kritikuje, svako ima pravo na svoje misljenje i da kaze isto, tako da:icon_rolleyes:
 
olensoner je napisao(la):
sve je to fino i lijepo, ali ne vidim razlog zasto se brisu komentari, ako se nesto kritikuje, svako ima pravo na svoje misljenje i da kaze isto, tako da:icon_rolleyes:

Hahhah,jesil' srao sta protiv Audija,to Dule malo intervenira :D

I da,evo nadjoh jedan malo testic:icon_twisted:


http://www.germancarzone.com/internal-combustion/29586-auto-bild-gtr-vs-911-turbo-vs-r8-v10.html

Imate link na citav test u prvom postu,doduse na njemackom je.


I da,ne radi se o SpecV,o maj gad!:D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
sve je to fino i lijepo, ali ne vidim razlog zasto se brisu komentari, ako se nesto kritikuje, svako ima pravo na svoje misljenje i da kaze isto, tako da:icon_rolleyes:

Hahhah,jesil' srao sta protiv Audija,to Dule malo intervenira :D

I da,evo nadjoh jedan malo testic:icon_twisted:


http://www.germancarzone.com/internal-combustion/29586-auto-bild-gtr-vs-911-turbo-vs-r8-v10.html

Imate link na citav test u prvom postu,doduse na njemackom je.


I da,ne radi se o SpecV,o maj gad!:D

Erol, nemoj tako, evo od neki dan, sve je to upitno kod tih testova http://www.bhtuning.com/thread-23799.html
 
Nije fora,nema GTR-a "partibrejkera" u ovom testu :D

Ma pomirite se ba da Audi nema odgovor na GTR i gotovo.I kad bi napravio nesto opet bi to nesto bilo 2,3 puta skuplje od GTR-a sto znaci da bi modifikacije na Nissanu u iznosu ostatka novca napravile trkacu ubicu kojoj nije ravan ni MC12.

Sori jbg!:D




P.S.Nemojte previse ozbiljno shvatiti ovo prepucavanje,tu smo da se zajebavamo.:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top