Novi Audi A6

Novi Audi A6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
iskreno ja bih ga prije parkirao:D zezam se

super stvarka, mozda malo beskorisna kod nas s obzirom da nema nigdje adekvatan parking gdje ce ovi senzori moci
da uguraju ovu bengicu.
 
Početnik
ma bezvezna stvar,:icon_rolleyes:

sve je to sporo,zmisli da se nadjes u guzvi i moras cekat dok ovaj se parkira....:icon_twisted:

godina mu treba..:D
 
Član
jednostavno.. ovo je za vozacke preko stele :D


i da, zaboravio sam.. treba te banovati, pogresan naziv teme.... vidjet ces kad te Igy opazi :D
 
Član
muha i ovaj lik koci koliko sam skuzio. Usput, kako znas kako reaguje na trotoare, kad nisi probao?

A auto sa ovim sistemom se zna jako brzo parkirati, samo zavisi koliko gasa dodas :icon_biggrin:
 

IGY

Član
VR6Boki je napisao(la):
muha i ovaj lik koci koliko sam skuzio. Usput, kako znas kako reaguje na trotoare, kad nisi probao?

A auto sa ovim sistemom se zna jako brzo parkirati, samo zavisi koliko gasa dodas :icon_biggrin:

ma punnnnnnnnnnnnnnnnnnn :D
 
Član
Ko je gledao prezentovanje ovog sistema u Lexusu u Top Gear epizodi vidjece koji su glavni problemi ovog sistema.
A nisam znao da VAG to ima?!!?(a jos manje golfovi i to ????)
 
Član
dobra stvar pravo,dok se auto samo parkira,komotno otvoris prozor i svadjas se ko covjek sa onim sto trubi iza tebe,jos izvalis i ruke kroz prozor pa to malo docaras i vizuelno:lol::lol::lol:
 
Član
bas beze merak mi se patit pa kad ga uparkiram sam se sebi divim "DŽE SAM GA UČERO"... a gdje je audi u svoj ovoj prici?????
 

MTR

Član
ma j*i ti to jarane , dok ne podje ko u Toyote pravit sranje , mos mislit u po voznje na jedno 150 skonta da te uparkira :D:D:D
 
Član
Ma kakav audi, bice audi u ovoj prici za par godina :D

A ovo je pocelo se i u manja auta da se ugradjuje, opel insignia ima to isto, a cak mislim da i u astri to nude.
 
Početnik
watch and cum on...

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/kGARQHC72NI&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/kGARQHC72NI&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top