Novi Audi A3: prve zvanične slike

Novi Audi A3: prve zvanične slike

Član
Ja neznam šta vi hoćete, da svaka nova serija neliči na staru seriju pa nakraju krajeva ni na audi...to je sranje..., kad bi pitali ljude koji voze trenutni audi a3 šta bi mijenjali doradili to bi sigurno bile ove izmjene kao na ovom novom audiju 3.

Obzirom da još nisam u audi taboru, već u vw :) mogu reći sledeće sve boljke koje ima petica i ko vozi peticu su ispravljene u 6, tako se dešava na svim markama, pokrpiti postojeće boljke i dizajn koji je pregažen vremenom cca 4g probati modernizovati i to je sva filozofija....

Ko može kupi novo auto svaki 5g i idemo dalje...
 
Član
Copy/paste..... dizajn sranje, ne mislim da je ružan, već je bez imalo inovativnosti...

Zar ima smisla uspoređivati porsche i audi A3, koji je komercijala...
 
Član
meni je extra, samo sto mi je audi ko audi preskup, ovaj auto da lici imalo na ovog sa slika ce biti debelo preko 50 milja... naravno, bice golaca kod nas koliko hoces :icon_smile:
 
Član
za dobar a3 nema govora ispod 55 hiljada, govorimo o trenutnom modelu, novi kad dodje ispod 60 se nema sta pricat, naravno ako hoces auto koje zasluzuje da se zove AUDI, a ne golaci ko sto dado kaze :D
 
Član
za te pare vala a3 audi mi ne bi pao na pamet, pored novog passata i slicnih koji su ipak za klasu veca auta...
 
Član
A1 large pack.:icon_biggrin:

Iskreno, pretpostavljao sam da će biti kopija svih modela po malo, ali svi skoro iz VauWau grupacije to rade, pa što ne bi i Audi?
Ako bude ova cijena, to stvarno mora biti teški idiotizam da se tolike pare bace na ovo.
S i RS verzija ako budu, to će biti super auto, vjerovatno najbolji u klasi.
Što se tiče prostora unutra, meni je trenutna generacija mnogo skučena i nisam se osjećao lijepo dok sam je vozao, mnogo je uska, a ja nisam neki grmalj, mogu misliti kako je krupnijim i višim ljudima.
 
Član
dado307 je napisao(la):
za te pare vala a3 audi mi ne bi pao na pamet, pored novog passata i slicnih koji su ipak za klasu veca auta...

e to ti ja govorim meni je apsurd tolike pare dati za tako malo auto :icon_eek:
ako već dajem tolike pare hoću brod al je barem to moje mišljenje ja sam obiteljski čovjek :icon_smile:
 
Član
George je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
za te pare vala a3 audi mi ne bi pao na pamet, pored novog passata i slicnih koji su ipak za klasu veca auta...

e to ti ja govorim meni je apsurd tolike pare dati za tako malo auto :icon_eek:
ako već dajem tolike pare hoću brod al je barem to moje mišljenje ja sam obiteljski čovjek :icon_smile:

razumijemo se, ove sepete od 50+ milja ostavit sminkerima i tatinim kcerkicama s debelim racunima :lol:
 
Top