Nove vozilice u garaži / Alfa Romeo i Suzuki FreeWind 650

Nove vozilice u garaži / Alfa Romeo i Suzuki FreeWind 650

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Nove vozilice u garaži

Odrađeno sve na Alfi što je bili potrebno.
Ulje, filteri, zglobovi...remenja...pokoja plastika koje je cvrkala, sada je OK!
...i registracija, bem ih skupe!
...sada idu nove gume, na alfu, na motor već spremne i sezona može početi...

""Kroz moje prazne džpove vjetrovi mi prolazeee, a kroz cipeleee..""
:D :D
 
Član
RE: Nove vozilice u garaži

Topla preporuka, auta na prodaju i kupujte motore.
Zabavan, lagan za parkirati, brz, malo troši, nije skup za održavati.
Odlična alternativa današnjim preskupim autima i cijenama goriva.[/u]

Par slikica od danas:





 
Član
RE: Nove vozilice u garaži

Ne bi auto za motor mjenjao nema sile te...vidimo se po kisi koji put hehe :D
 
Član
RE: Nove vozilice u garaži

Ne bi ni ja prodao auto. Ne pada mi na pamet. Ali radije voziti malo lošiji auto, a kupiti motor! Preporučujem.

Jesam neki dan po kiši, stopio se pravo. Nisam ni opreme ništa imao.
Izletio na piće kad kišaaaa...
Upratim i ja tvoju Škodu!
 
Član
RE: Nove vozilice u garaži

Motor je zakon! Ja odmah kazem, jebes auta!! Imao sam samo skutera do sad i posudjivao 125-ice od jarana... ruku na srce, ali motor je tek uzivancija... auto je prevozno sredstvo!!!
Svaka ti cast!
Koje je godiste taj Suzuki? :) i ako ti nije probl. da postavis cijenu, ili na PM cijenu, samo onako orjentacijski radi... :)
I meni su Enduro motori najbolji! Jer sa njim mozes i u "šemar" i na put! fino se zaputis u prirodu i guslaj! A i nisu bijesni kao "ležaljke" :)
Vidim u Mo se islo ;)
 
Član
RE: Nove vozilice u garaži

@poKle
dadnem ti ja krug s svojim autom koji po tvojoj teoriji sluzi kao prevozno sredstvo jedno 15-tak min... da vidis kakav je feeling vozit se u "prevoznom sredstvu" ....
motori jesu prica za sebe, ali i od auta mozes napraviti sta god hoces, bitno je imati cilj i opali... sve se moze !
 
Član
RE: Nove vozilice u garaži

tepSIJA je napisao(la):
@poKle
dadnem ti ja krug s svojim autom koji po tvojoj teoriji sluzi kao prevozno sredstvo jedno 15-tak min... da vidis kakav je feeling vozit se u "prevoznom sredstvu" ....
motori jesu prica za sebe, ali i od auta mozes napraviti sta god hoces, bitno je imati cilj i opali... sve se moze !
cuj staru dobru: O ukusima ne treba raspravljati! :)
Znam ja za super brza auta, i tako te stvari, ali motor je neka druga vrsta uzivancije... jooj kad te vjetar opali, pa kad stalno adrenalin puca u srce dok vozis jer si "maltene" pola metra od smrti itd,... itd,... jooj uzivancija!!
Auta su ok, citao sam i tvoje postove, svaka cast sta si uradio sa autom! :)
 
Član
RE: Nove vozilice u garaži

Motor jest euzivancija, priroda, vjetar u kosi i te stvari....ali grozim se misli da od mene i asfalta dijeli pola metra zraka....vise volim osjecaja auta da imam oko sebe svoju metalnu cahuricu koju volim, ulazem i zlu netrebalo da ce dobit degenek lim prije nego do mene dodje hehe :D
 
Član
RE: Nove vozilice u garaži

tibor987 je napisao(la):
Motor jest euzivancija, priroda, vjetar u kosi i te stvari....ali grozim se misli da od mene i asfalta dijeli pola metra zraka....vise volim osjecaja auta da imam oko sebe svoju metalnu cahuricu koju volim, ulazem i zlu netrebalo da ce dobit degenek lim prije nego do mene dodje hehe :D
e pa to je zabava! :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top