Nove slike :D

Nove slike :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Nove slicke :D

samo naprijed pun gas.....i popravi sto prije onaj zadnji vezni lim iznad auspuha vidis da je "istruho" sav....
 

Eko

Član
RE: Nove slicke :D

hocu hocu :)) farbanje uskoro ... a samo je na tom mjestu malo istruho, nigdje vise nema .. al ide farbanje 100 %
 
Član
RE: Nove slicke :D

Aaa vidi auspuha od tepsije hehehe :) Dobar nema sta volio bih i ja jednog da ga malo dotjeram al ne previse
 

Eko

Član
RE: Nove slicke :D

Anais je napisao(la):
Aaa vidi auspuha od tepsije hehehe :) Dobar nema sta volio bih i ja jednog da ga malo dotjeram al ne previse

dobro si primijetio :) isti sam kupio ko u tepSIJE, jbg i meni se svidio pravo ... a ne brini , necu ni ja nista previse ... elegancija ;) samo polahko
 
Član
RE: Nove slicke :D

Fin Golfac, dobro bi mu dosla zamjena prednjih svjetala i farbanje ali u nekoj drugoj boji. Kao npr. orange! :D
 
Član
RE: Nove slicke :D

Opet će ispasti da ja pametujem, :icon_redface:
ali možeš povoljno naći GTI masku - crvena linija+crni znak VW, sjesti ćemu puno bolje. Dupli ili singl farovi - tvoj je izbor, nazad ili fabrički ili bmw m kristalni look ili fabrički ali tonirani gornji dio u crno....
 

IGY

Član
RE: Nove slicke :D

dobar golf, najljepse od svega je sto je GTI pa onda druge stvari hehe
 
Član
RE: Nove slicke :D

Nice Golf,
LOL Sto ja imam set spojlera za tog golfa... :)
(pragovi,naprijed,nazad,na gepeku) a idu na obicne branike, mada se mogu upasovat i na duboke...
A imam i masku od GTI-a a i stope orginalno zatamljene skroz, i samo gornji dio...Ak te sta zanima javi se...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top