NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE (mali udescic).. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

Jbg,valjda ce ga sto prije napraviti. Ne moze on stici da udari audija :icon_smile:
 

MTR

Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE (mali udescic).. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

eee ja bi vas sve pozatvarao :D
 
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE (mali udescic).. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

MTR jos takvi nisu dosli na vlast :) hehehehe

nedzade' dijelovi se skoro svi prikupili danas' ..... sutra ide na pripreme u srijedu je farbanje :) ide to brzinski ekipa se organizovala vec :) heee

Armine' hakinenu' cetvorka je brza ' al avdija je uzivancija za vozit' :) za cetvorku svijet izmislila :) :cool::123::123:
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE (mali udescic).. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

to to, to me zanimalo, drago mi je sto se razumijemo:icon_smile:
avdija je premocan, sad samo uzivaj i vozaj
ili vec u planu imas nesto
 
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE (mali udescic).. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

ArminM je napisao(la):
to to, to me zanimalo, drago mi je sto se razumijemo:icon_smile:
avdija je premocan, sad samo uzivaj i vozaj
ili vec u planu imas nesto

ma naravno znamo na sta mislimo :))) cetvorka je bila sport' kad je stisnes sve cujes kako turbina radi' a ovo kad stisnes' SEX :)

u planu ma vec me je neko zvao preko kolege svidja mu se oche da pazari ' ... pa ne znam ako me prevari mozda i ode :)) :lol::lol:
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE (mali udescic).. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

sad samo novijeg ganjaj, ja sam juce isao sa kolegom u travnik, on ima sesticu, onu 2007 godiste, tacno uzivancija voziti se onakvim autom, ladja pa hajd
vjerujem da je i s tvojim ista situacija. Volim ovakve karavane, jos ovaj tvoj s ovako mocnom opremom, odlican je
kad si uzimao fele ko da si znao da ce doci audi:cool::cool:
 
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE (mali udescic).. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

ArminM je napisao(la):
sad samo novijeg ganjaj, ja sam juce isao sa kolegom u travnik, on ima sesticu, onu 2007 godiste, tacno uzivancija voziti se onakvim autom, ladja pa hajd
vjerujem da je i s tvojim ista situacija. Volim ovakve karavane, jos ovaj tvoj s ovako mocnom opremom, odlican je
kad si uzimao fele ko da si znao da ce doci audi:cool::cool:

a zaboravio sam napisat' da ima i zakretanje FAROVA ono dizanje spustanje automacki kako vozis :) hehehehe

ma nema felge cuvam samo WV AUDI mjenjam :D hahaha
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE (mali udescic).. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

fele su top, eto ja imam one od kolege da prodam, al nece niko jbt
18-ke i stoje,hehe
da ja kupim sebi kakvog avdiju uzeo bi ih, al daleko sam ja od toga,heh
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE (mali udescic).. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

Audi je audi,javozim golfa IV,ali neki dan sam sjeo u audija A3 od pajde. Covjece,to je druga klasa vozila,a stariji od cetvorke 3 godine. Odise luksuzom,zvuka ne cujes za lijeka.
 
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE (mali udescic).. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

ArminM je napisao(la):
fele su top, eto ja imam one od kolege da prodam, al nece niko jbt
18-ke i stoje,hehe
da ja kupim sebi kakvog avdiju uzeo bi ih, al daleko sam ja od toga,heh

ma jock kakvi daleko 'samo sabura i bice kod tebe novi POLO :) no sikiriki ' hehehe ma 17-ka zakon :_) ode brate spavat' ujutro moram na teren .... pa cujemo se'

:icon_biggrin:
 
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE (mali udescic).. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

eo suparnika 2.7 T :) allroad :)

12042011055.jpg


eh i svidja mi se idea carbona

ovi par dana cu komplet tablu u karbon i jos par sitnica' retrovizore isto
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

Ma biž tamo, s tobom se ne treba družit jbga...
Niko u Bosni ne mjenja auta ko ti!
Hajd nabroj ako znaš kol'ko si ih izmjenjo od onog PUG-a sivog?
Ne znaš ni ti garant!!!
:D

Audi je ''ubica'' (al haman samo golfova duja :D :D)
Šalim se, odličan je iako ne volim karavane nikako...
 
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

metalmir je napisao(la):
Ma biž tamo, s tobom se ne treba družit jbga...
Niko u Bosni ne mjenja auta ko ti!
Hajd nabroj ako znaš kol'ko si ih izmjenjo od onog PUG-a sivog?
Ne znaš ni ti garant!!!
:D

Audi je ''ubica'' (al haman samo golfova duja :D :D)
Šalim se, odličan je iako ne volim karavane nikako...

hehehe nemoj tako :p bolje da se sa mnom druzis' :p hehehe
de ne znam ni ja tacno ne brojim :p

avdija je avdija' i nije uopce ne lici na karavana i iznutra nije nesto puno sirok ko karavan i to .. :)))) ipak hvala komsija :p hehehehe i pug je na mjestu vidjam vidjam :p
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

Ne trguj vise :icon_smile:
 
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

nedzadr je napisao(la):
Ne trguj vise :icon_smile:

joj necuuu brate nedzade hehehe
kakva vam je to OLUJA u sarajevu danas doso po nekog na aerodrom sam se zaokreno letovi OTKAZANI a u pm :))) koda zivite u RUSIJI :D :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top