Nova Scania R-serije - Europski kamion 2010 godine

Nova Scania R-serije - Europski kamion 2010 godine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

emi

Član
olensoner je napisao(la):
emi je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
ma kakvi svedjani ovo je VW :cool::cool:

Ma kakav VW...

Jasta je neg vw imaju 71% vlasnistva, vise neg dovoljno da sve odlucuju ;)

Ma znam, ali VW sigurno nema iskustva sa kamionima. Jedno je ko caruje i vlada firmom, a drugo ko ustvari radi, u ovom slucaju svedjani rade, njihovi mozgovi i inzinjeri. Mislim, ne osporavam kvalitet VW-a u polgedu proizvodnje automobila, ali Scania vec desetljecima proizvodi kamione i to vrlo uspjesno.

To stoji, svabe su pametne da se nepetljaju previse ako sve radi kako treba.
 
Član
joj pa u svakoj temi se mora vw spomenuti:smajli29:

evo vam vw kamion pod nazivom TRACTOR... najjaci motor 350 ks... sila nema sta:lol:
ef0e2a7e.jpg



scania je cudoviste:cool::cool:
 
olensoner je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
cek , zar Scania nije u vlasnistvu Daimler AG-a :icon_question:

Ih ti bi da je sve Mercedesovo:D, nije, nije, cini mi se 70% vlasnistvo VW.

od kad to , ja sam siguran da je prije nekoliko godina Scania bila Mercedesova , spominjalo se par puta na mb forumu , ono kao Scania pravi najbolje kamione , pa komentari , mora biti tako kad ih "nasi" drze :icon_rolleyes:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
cek , zar Scania nije u vlasnistvu Daimler AG-a :icon_question:

Ih ti bi da je sve Mercedesovo:D, nije, nije, cini mi se 70% vlasnistvo VW.

od kad to , ja sam siguran da je prije nekoliko godina Scania bila Mercedesova , spominjalo se par puta na mb forumu , ono kao Scania pravi najbolje kamione , pa komentari , mora biti tako kad ih "nasi" drze :icon_rolleyes:

VW bas je i na forumu bilo i na TV-u kad su ih preuzeli.
I ovo R i highline upucuje na vezu s VW-om po meni.
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: joj jesi povezao svaka ti cast :lol::lol::lol::lol:

R32 je,l i oprema highline:lol::lol::lol:


g-niže postavljena p kabina visok tunel samo za distribuciju i sl. 4x2 ili 6x2 cg13 c=kabina g 13je udaljenos on početka nogu vozača do kraja kabine(unutrašnjosti
p-niska kabina sve osovinske kombinacije ali samo redni motori cp13,cp19(spavaća kabina)
r-visoko postavljena kabina s tunelom oko30cm cr13 cr19 i v8 motori
t-"njuškaš" svi motori 4 osovine mislim samo po narudžbi i to 1+3 koncept ct13 ct19

a kabine imaju lowline, topline, highline, longline i ova imena nemaju veze s opremom nego s velicinom
 
Član
pa zato i kazem po meni jer nemam pojma o kamionima ali sigurno znam da ih VW drzi;)
dobro si to pojasnio sad znam nesto :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top