Nova ploca i procesor?

Nova ploca i procesor?

Član
ja sam bio instaliro win7 na laptop sa 512 mb rama, i proc 2.0 turion, radio je on, ali je bio spor...ma i rijec sporo je bila prebrza za to kako je on radio :D:D:D
 
Član
MOj računar čak i brže radi, neke igrice koje su mi štopale, ne štopaju sada, onda brže se i upali i ugasi.
Puno brže radi nego na xp, po meni
 
Član
Sedmica koristi oko 700mb rama,možda se nekom čini brzo al kad oprobaš na 2 ili 4gb onda vidiš kolka je razlika,
ako se uzima nova ploča traži neku od asus nisu skupe a dobre su,procesor amd,ja sam ih isprobo razni al mi je amd najbolji,al kad već mjenjaš uzmi am3 ploču sa ddr3 podrškom i amd neki procesor x3 ili x4 ,
kad već mjenjaš nek bude neka promjena ako nisi sa parama bolje se strpiti malo pa promjeni kako treba ovako će te izaći
kao da si samo zamjenio procesor ,i ja sam imao sličan slučaj i uzeo ovako kao što sam ti rekao
 
Ma nađi neki polovan DualCore za 50-60KM, radiće na toj ploči.To ti je najmanje para za najveći dobitak u svakodnevnom radu a pare su uvijek problem.Ta ploča je VIA mutant sa kombinacijom DDR1/DDR2 i AGP/PCIe i ne podržava više od 2GB RAM-a tako da se ne zalijećeš sa memorijom.
 
Član
jeremija123 je napisao(la):
Ma nađi neki polovan DualCore za 50-60KM, radiće na toj ploči.To ti je najmanje para za najveći dobitak u svakodnevnom radu a pare su uvijek problem.Ta ploča je VIA mutant sa kombinacijom DDR1/DDR2 i AGP/PCIe i ne podržava više od 2GB RAM-a tako da se ne zalijećeš sa memorijom.
Znam, zato sam i stavio link gore namjerno ;)
 
Top