Nova njuškica...

Nova njuškica...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nakon sto su mi maznuli branik, ovako je izgledo:
[attachment=7760]
[attachment=7759]

Kupljen branik, nov i namontiran:
[attachment=7761]

Kupljen spoiler:
[attachment=7762]
[attachment=7763]

Pristupilo se montiranju spoilera:
[attachment=7764]
[attachment=7765]

I na kraju ovako izgleda, branik i spoiler su se uklopili kao saliveni:
[attachment=7766]
[attachment=7767]

Sad sam very happy ;):icon_smile::lol:
Jos je dijelova naruceno, pa kad stignu, bit ce slike.
Naime, ipak sam se odlucio na cisti GermanStyle tuning, tako da nece bit fuserenja ni kiča.
 
Član
fin pravo,cuvaj sad karambolku,obavezno u garazu kakvu parkiraj,ili zategni bombu jednu ispod karambolke :)
 
Član
Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
jest hvala Bogu, jedva sam skupio sve, branik i spoiler, kao da zlato trazis...

znam kako je to sad problem naci, ajd karambolku nije tesko ali spojler, muka ziva....:D
 
Hvala svima, sredjujem ga polahko, sad sam malo jaci sa lovom, pa to malo bolje ide ;)
@lov2xlr8 Samo garaza drug moj, nece on meni nikad vise napolju nocit.
@Bocky Spoiler sam trazio gotovo dva mjeseca, naso ga na Grbavici, Bosnaauto.
 
Član
Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
Hvala svima, sredjujem ga polahko, sad sam malo jaci sa lovom, pa to malo bolje ide ;)
@lov2xlr8 Samo garaza drug moj, nece on meni nikad vise napolju nocit.
@Bocky Spoiler sam trazio gotovo dva mjeseca, naso ga na Grbavici, Bosnaauto.

mislis uzeo si u Bosna Auto A-Net, e jbg. da sam vidio da trazis i da si ovdje uzeli bi ti tamo s popustom... evo ja cekam vec oko 3 mjeseca desni bijeli zmigavac za pande....
 
Bocky je napisao(la):
mislis uzeo si u Bosna Auto A-Net, e jbg. da sam vidio da trazis i da si ovdje uzeli bi ti tamo s popustom... evo ja cekam vec oko 3 mjeseca desni bijeli zmigavac za pande....

E tu, tu...
ma nema veze, svejedno hvala puno. Nisu losi, vidio sam da imaju svega. Al zaboravi pitat dal se moze narucit komplet orginalni pragovi i rubnjaci za tockove od GTI/G60.
 
Član
Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
Bocky je napisao(la):
mislis uzeo si u Bosna Auto A-Net, e jbg. da sam vidio da trazis i da si ovdje uzeli bi ti tamo s popustom... evo ja cekam vec oko 3 mjeseca desni bijeli zmigavac za pande....

E tu, tu...
ma nema veze, svejedno hvala puno. Nisu losi, vidio sam da imaju svega. Al zaboravi pitat dal se moze narucit komplet orginalni pragovi i rubnjaci za tockove od GTI/G60.

sigurno se moze naruciti, pitat cu pa ti javim.... znaci obrve na blatobranima i pragovi od GTI-a...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top