Nova Mazda 3 MPS

Nova Mazda 3 MPS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
VR6Boki je napisao(la):
I on ide 250 km/h, limitiran je elektronski :icon_biggrin:

Ja bi Golfa prije, kako god :D
Sinoc mi se prijatelj vratio iz Njemacke.. igrom slucaja prijatelj u GER mu voza Golf GTI 210 KS ak se nevaram i to sa DSG mjenjacem. Kaze auto zlo samo tako. Na 170 pun gas lijepi strasno... navodno da ga je momak vozio 265 jel istina upito je. E kad je takav GTi mozes misliti zaj*ancije sa R-om ;)

nije mi samo jasno sto bar ovu novu MPS nisu napravili sa pogonom na 4 tocka kao sto je mazda 6 MPS
 
Član
Valjda nemaju platformu za 4x4 il bi im bilo preskupo to razvijati, zbog par prodanih primjeraka...
 
Član
Mrva je napisao(la):
vwfan je napisao(la):
Ne moze sa R prebrz za mazdicu :cool:
Ti si lud ;)
Ja koiko znam taj R je vec utucen.. a ako neko kaze "haj na auto ban" no problem. Vozena 270 a nije navucen do kraja ;)

Lago sat ili ne, ja znam sta je pokazao
Vidi jos proglasi me ludim :icon_cry:

Evo jos jednom da kazem, mazda 3 mps zlo ova stara(vozio se), koliko vidim ova nova isti motor samo promjene eksterijera a predpostavljam i enterijera...
Ma ko neki facelift ;)

Al brate sto je ova R izvedba unistila konkurenciju(Scirocco, Golf), ali da ne odstupam od teme:icon_exclaim:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Valjda nemaju platformu za 4x4 il bi im bilo preskupo to razvijati, zbog par prodanih primjeraka...
A sta je ovo sa Mazdom 6 MPS, jel to Audijev pogon na 4 tocka ili... ako jest onda su vala mogli to isto i na 3-ku staviti :icon_mad:
To bi tek bilo strasno auto:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top