nova ljubav *__* golf mk2 gti

nova ljubav *__* golf mk2 gti

odličan, gti look mu odlično stoji, zas*at ćeš ga ako mu staviš bez znaka nego ovoj izvuci crvene linije i na branicima ;)
 
Green :D sto me nasmija za podizanje stakala,,
surova istina, ja sam nasao rjesenje skratio rucice ojacao
da ne pucaju i vrtio,, znaci ima lijeka ;)
sto se tice golfa dobar posao je uradjen na njemu, ja bi jedino prepravio
vrata na novu tipu ;)
 
Legend
Ljepo slozena dvojka, pravo pravo ljep, da te slusa i da se navozas.

Nego, moram nesto da pitam, al posto se nerazumijem u golfove nimalo, nemoj mi drzat za zlo ako sam pogrjesio, ali ako su trapovi od VR6, kako onda imaju samo 4 rupe na felgama?
 
Član
VW Diego je napisao(la):
dobar ;)
neka je sa srecom :cool:
hvala puno
soffa je napisao(la):
meni je ova maska extra na plitki banik..hoces stavljat sa dva fara il cetri bez znaka..meni iskreno ne ide bez znaka na plitki branik..sto se tice golfa odlican..to za gewinde i felge se slazem i onda trebalo bi ova sjedista odraditi i tapacirunge u crnu eko kozu..;)
ma nisu ovo mali ni skopcani cak ni sijalica nema u njima ja mislim tak da jos neznam stacu s tim sad za sad ovako ima sjedista svoja iz keca pogledaj u temi golf mk1
GreenDevil je napisao(la):
trebaju ti el podizaci stakala da ne moras svaki put otvarat vrata kad hoces spustit prozor:lol::lol:
ma otom potom imam klimu stacu otvarat prozore haha :D
Tinki je napisao(la):
Odlican :cool: Daj sutra koju sliku sa zatvorenim vratima :lol:
hvala ma kisa pada ewo dns citav dan a i sutra ce sigur kad stane nove slike stavim :D
saleee je napisao(la):
Ooo dobar nek je sa srećom i da se navozaš...:cool::cool:
hvala jarane :D
edin.m je napisao(la):
Odlican golf nek' je sa srecom;);)
hvala jarane :D
Amer13 je napisao(la):
hvla puno ma vrh vrhova
im-mijo-g2 je napisao(la):
odličan, gti look mu odlično stoji, zas*at ćeš ga ako mu staviš bez znaka nego ovoj izvuci crvene linije i na branicima ;)
ma pomalo neka sad ovako kako je nemam bas vremena vrlo ima prisniji stvarii
wade_ je napisao(la):
Da nije kupljen u Konjicu?
jest u konjicu je kupljen
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
Green :D sto me nasmija za podizanje stakala,,
surova istina, ja sam nasao rjesenje skratio rucice ojacao
da ne pucaju i vrtio,, znaci ima lijeka ;)
sto se tice golfa dobar posao je uradjen na njemu, ja bi jedino prepravio
vrata na novu tipu ;)
hvala hvala ma neka ga sad ovakvog :D
daki je napisao(la):
Ljepo slozena dvojka, pravo pravo ljep, da te slusa i da se navozas.

Nego, moram nesto da pitam, al posto se nerazumijem u golfove nimalo, nemoj mi drzat za zlo ako sam pogrjesio, ali ako su trapovi od VR6, kako onda imaju samo 4 rupe na felgama?
hvala

a kralju pogledaj malo bolje slike 5 sarafa je felga
OggyBoy je napisao(la):
hhhh :D
 
Član
Ja ne bih stavljao masku bez znaka,vidi u mene kako je na golfu ekstra sa ovom maskom ;)
Samo nadji originalnu GTI jer ces tesko potrefiti boju na masci tj.crvenu liniju i na branicima,ak osam dobro vidio moras i na braniku izvuci liniju..Znam da je sada tesko raditi na autu ali vidim,stopke i farove si stavio(od plave cvaje sa dubokim branicima :cool: :icon_question: )..Volan,zamjeniti kad se moglo,branike uraditi,i poklopce naci ili druge felgice i to je to ;)
Crna boja mu staji samo tako :icon_biggrin:

Mislim da se naeces ljutiti :cool:
Tvoje felge stare sa keca na crnoj duji,one su bile na ovoj dvici,pa na bijelom kecu pa u tebe ;)

86q8pkqedcx6zar71ny.jpg
[/URL][/img]
b0psv8btmxz0hkb9yr3.jpg
[/URL][/img]
17dw8dp9fl4oogrvhpvi.jpg
[/URL][/img]
epptk2qq99di68wv6s7.jpg
[/URL][/img]

ovo je to,zanci branike i masku u crvenu i nista ne dirati vise :icon_biggrin:
 
Član
To je auto slagano sa stvarno puno ljubavi ,što jest jest.Neka je sa srećom ;) Detaljno zagledao Golfa par puta,nekako mi je najbolje izgledao prljav,ne znam ni ja što :D
 
Član
s obzirom da je kecman bio super koliko sam mogao vidjet uzivo steta sto je onako zavrsio,i duja je dobra ;)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Ja ne bih stavljao masku bez znaka,vidi u mene kako je na golfu ekstra sa ovom maskom ;)
Samo nadji originalnu GTI jer ces tesko potrefiti boju na masci tj.crvenu liniju i na branicima,ak osam dobro vidio moras i na braniku izvuci liniju..Znam da je sada tesko raditi na autu ali vidim,stopke i farove si stavio(od plave cvaje sa dubokim branicima :cool: :icon_question: )..Volan,zamjeniti kad se moglo,branike uraditi,i poklopce naci ili druge felgice i to je to ;)
Crna boja mu staji samo tako :icon_biggrin:


hvala puno ma pomalo jos cu viditi stacu sad za sada ovoliko :D
Mislim da se naeces ljutiti :cool:
Tvoje felge stare sa keca na crnoj duji,one su bile na ovoj dvici,pa na bijelom kecu pa u tebe ;)



ovo je to,zanci branike i masku u crvenu i nista ne dirati vise :icon_biggrin:


heheh ma lose su odradjene bili a i siroke mi na kecu i jbga otisle a i dobro sam prosao prci ga :D

wade_ je napisao(la):
To je auto slagano sa stvarno puno ljubavi ,što jest jest.Neka je sa srećom ;) Detaljno zagledao Golfa par puta,nekako mi je najbolje izgledao prljav,ne znam ni ja što :D
heheh hvala ma bice on jos bolji pomalo
edo_benz je napisao(la):
s obzirom da je kecman bio super koliko sam mogao vidjet uzivo steta sto je onako zavrsio,i duja je dobra ;)
hehehe ma kec je bio dosta dobar i bice opet samo neka malo sad hehe a ovo pomalo cu sredivat koliko se mogne :D
 
Član
znas li ti mene:lol:
ja miniram cesto gore na entei zadnji put sam bio kad je kisa bila ti se kecom spustio dole?kad sam minirao ispred ulaza u tunel
 
Član
edo_benz je napisao(la):
znas li ti mene:lol:
ja miniram cesto gore na entei zadnji put sam bio kad je kisa bila ti se kecom spustio dole?kad sam minirao ispred ulaza u tunel
znam znam :D hhh al neradim ti ja vise tamo :D
 
Član
vidio sam te kad si s kolegom prosao prema entei ima jedno mjesec dana,sad sam na bijaci al gotov sam se iselio :lol: :icon_exclaim:
 
Top