Nova kola: Ford Focus 1,8 TDCi

Nova kola: Ford Focus 1,8 TDCi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svaka cast, autic je super pravo! Nek' ti je sa srecom i da predjes sto vise kilometara bez problema!
 
Član
dobar izbor kolega, en krepaje ford tako lako...usput, mocne slikice hehe, ima jedna onako umjetnicka hehe :D
 
Legend
Jel ti to upalo nesto staro za novo. Extra Focus, koji je paket. I ja planiram nesto u tom fazonu uradit dok ne dodje Verve. Konto sam Mondea uzet 2002.
 

Eko

Član
Nisam ni znao da si prodao golfa.. znam da se prodavao ... sta je bilo stim , ako nije tajna :) ?

A cestitam druze na novom autu , i sretno !

Poz
 
Član
daki, nije staro za novo, ali imao sam dobru šemu u nabavi! Neću na glavu sigurno ako bude sve išlo po planu... Ja sam bio uzeo Mondea 2002 ali odustao. Ne treba mi toliki auto.
Eko, prodao sam Golfa davno, otišao malo ispod traženog, istekla mu reg i ja razbio malglenku, nekakvog džukca opalio...samo par stoja spustio...nije bio problem za prodati, bio je jako dobar.

Ekpa, Hvala ;)
 
ooo kolega mladene vidim malo si se ponovio hajde super čestitam nek je sa srećom znam ja da ti voliš fordove sjećam se i prije kad si fiestu vozo u svakom slučaju jako lijepo auto i želim ti puno pređenih km......a golfa ti viđam svaki dan jer poznajem novog vlasnika čak sam mu bio našo one maglenke u setu sa žmigavcima za 150 KM ali lik nije htio idalje voza onako razbijeno.....pozdrav
 
Član
sretno s novim autom i da ni jednog kvara ne dozivis a puno kilometara da predjes...:)
 
Auto je fantasticno, bas mi se svidja, nek je sretno drug moj i zelim ti puno prijedjenih kilometara. Auto je prelijepo. Koliko si ga platio, ako nije tajna?
I jos jednom, nek je sa srecom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top