nov sam ovde,pa da se predstavim

nov sam ovde,pa da se predstavim

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

EJ2

Član
welcome i od mene

em se prezivas kao moja mama (djevojacko prezime), em mi mozda poznajes kojim slucajem i rodjaka iz krusevaca (ko zna, svet je mali)

:D
 
eto vidis...svet je izgleda jako mali:)))...hvala na dobrodoslici.... mozda i poznajem tvog rodjaka,ko zna, dolazis u ks ponekad?

hvala Deyo.....ovo su tvoje adrese???imas svoj sajt?
 
Član
Pozdrav i dobro dosao na forum,jako lijepo i detaljno predstavljanje,trebalo bi posluziti kao primjer drugima!
 

EJ2

Član
DARKO NESIC je napisao(la):
eto vidis...svet je izgleda jako mali:)))...hvala na dobrodoslici.... mozda i poznajem tvog rodjaka,ko zna, dolazis u ks ponekad?

Ja ne dolazim u KS, a on se zove Jondic Mladen, stariji je od tebe koju godinu... pa MOZDA se i poznajete :icon_biggrin:
 
:)..Lejla & Eldin hvala puno na ovim recima..... i dobrodoslici..:icon_smile:...nadam se da cemo biti u kontaktu,takodje sta god da az mavtreba tu sam..puno pozdrava od mene za vas

tnx zen3dom.....:icon_smile: idvsja mi se jako tvoj status ''ne brze od zivota''..svaka cast;););):cool:

TDi Power hvala pozz cu i dd:D:D:D

..Lejla & Eldin hvala puno na ovim recima..... i dobrodoslici.....nadam se da cemo biti u kontaktu,takodje sta god da vam zatreba tu sam..puno pozdrava od mene za vas
hvala zen3dom.....i svidja mi se jako tvoj status ''ne brze od zivota''..svaka cast
 
Član
Dobrodosao
Na ovom forumu ima dosta korisnih stvari koje ce ti pomoci da prosiris svoje znanje.
Takodje, i mi cemo od tebe vjeovatno nauciti nesto novo

U sustini to i jeste cilj ovog foruma, pomoc i razmjena iskustava

Pozdrav ;)
 
kAcA je napisao(la):
Dobrodosao
Na ovom forumu ima dosta korisnih stvari koje ce ti pomoci da prosiris svoje znanje.
Takodje, i mi cemo od tebe vjeovatno nauciti nesto novo

U sustini to i jeste cilj ovog foruma, pomoc i razmjena iskustava

Pozdrav ;)

Hvala na dobodorslici.....odusevljen sam forumom...fenomenalan je,a koliko vidim i clanovi na njemu...znam da mogu racunati na vasu pomoc,BAS KAO I VI NA MOJU UVEK,sve sto znam podellIcu radO sa vama:icon_smile:..pozzz zzA tebe;)
 
dobro dosao, fino si se predstavio:icon_biggrin:
a sto se tice pitanja i ostalog, tu smo da pomognemo, naravno koliko je to u nasoj moci;)
 
olensoner je napisao(la):
dobro dosao, fino si se predstavio:icon_biggrin:
a sto se tice pitanja i ostalog, tu smo da pomognemo, naravno koliko je to u nasoj moci;)

thx...ddrago Mi je dA to cujem.....takOdDje i vi se meni mozete obratiti,moje znanje je na raspolaganju....pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top