nov sam ovde,pa da se predstavim

nov sam ovde,pa da se predstavim

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam Darko 91'god iz Krusevca sam. Razlog moje prijave je zelja za vecim znanjem i savetovanjem ...inace sam veliki ljubitelj autombila....Od kako znAm za sebe radim limarij sa caletom(profesionalni limar) i stekao sam dosta iskustva...inace idem u srednju skolu za auto dijagnosticara i zavrsnA sam godina. Pored skole idem u jedan servis u Kragujevcu koji se bavi dijagnostikom.....posto saM nov u ovom poslu,a zelim time da se bavim bice mi jako potrebna vasa pomoc i vasi saveti... PUNO POZDRAVA ZA SVE CLANOVE ;)...
 
Lijepo predstavljanje, svaka čast :icon_smile:
Pozdrav i dobro došao na forum ;)
za sve što bude potrebno od savjeta uvijek se nađe neko na forumu ko se dobro razumije, pa valjda će biti od koristi :icon_smile:
 
:icon_smile: Hvala ti....bas je lepo videti da svi svi saradjuju ovde i da svako zeli da pomogne i rado deli svoje znanje i iskustvo sa drugima....ODUSEVLJEN SAM FORUMOM....:cool:.....
Iskreno iznenadio sam se da si i ti veliki ljubitelj automobila Mitsubishi Driverka:icon_smile: odusevljavaju me devojke koje vole automobile...
 
Astra_zlo hvala na dobrodoslici..... jos uvek nemam svoj automobil...ali sam caletu restaurirao mercedes 123 240D.....pa se stekam od njega po potrebi:icon_smile:....mnogo sam ulozio u taj auto...ima el sedista....ekstra muziku..itd a limarija je vrh

drago mi je da to cujem..retke su takve devojke....oduvek sam zeleo da upoznam neku takvu:icon_smile: ...sve pohvale za tebe;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top