Nokia n97 kvar

Nokia n97 kvar

Evo navedeni telefon od kako sam ga kupio nisam imo problema
i maloprije da otkljucam ( ono sa strane) onu tipku da prevučem ona samo otpade i sa njom jos nka mala plastikica.
Zanima me sta se sve mora zamjeniti da bi se to napravilo.
I isplatil se pravit.
Il druga opcija je da tu tipku precizno zalijepim
Sta predlazete da cujem
http://www.google.ba/imgres?q=n97+unlock+key&um=1&hl=bs&sa=N&biw=1280&bih=885&tbm=isch&tbnid=JvyRfvKbdt4yxM:&imgrefurl=http://discussions.europe.nokia.com/t5/Nseries-and-Symbian-Smartphones/N97-Unlock-Key/td-p/582847&docid=nOlT427OYXDBtM&w=1600&h=1200&ei=ZayJTvjNHYntsgbSprjhAQ&zoom=1&iact=rc&dur=626&page=1&tbnh=157&tbnw=201&start=0&ndsp=24&ved=1t:429,r:12,s:0&tx=110&ty=109
 
Član
ma to je stanardni problem kod n97, moraš to zamjeniti, ako zalijepiš opet će se otkinut
 
jes, i ja sam cuo da je to standardna bolja kod 97ice, ne znam ima li jos neki nacin za lock/unlock da se ne zajebavas s tim, kod mene npr na n900 stisnes dva puta power dugme i ono zakljuca.
 
erol_brcak je napisao(la):
jes, i ja sam cuo da je to standardna bolja kod 97ice, ne znam ima li jos neki nacin za lock/unlock da se ne zajebavas s tim, kod mene npr na n900 stisnes dva puta power dugme i ono zakljuca.

Ma dobro mogu ja nju otkljucat pomocu slide-a, nije to problem, al nemogu gledat onako bez tipke
 
Član
jedian opciaj je da otvoris ga tj onu tastaturu izvadis i on se otkljuca jbg ja ne da sam jednom to mijenjao nego svaki dan skoro dodje neko sa istim kvarom jbg:icon_smile:
 
Član
Kada hoces da zakljuvas pritisnes jednom tipku za gasenje i pojave ti se one opcije da ugasis telefon, da promijenis profile i medju tim opcijama ima i opcija da zakljucas tel. (isto kao kada zakljucavas sa tipkom koja ti je otpala) A kada hoces da otkljucas tel. "otvoris telefon" i on se otkljuca. Meni je isto bilo ti dugme otpalo i dobrih hi hi hi vremena sam ovako radio :lol:
 
Evo ipak sam odlucio zalijepiti, nemam kad nosat telefon po servisu i zajebavat se.
Moro sam uzet lupu i trenutno lepilo i lagano zalijepit tipku za onu malu plastiku sto se pomjera s tim da lepila ne ode na oklop jer u suprotnom se nece moci pomac.
Sarafcigerom sam pokuso malo da vidim hocel se odlijepit al drzi ko ludo:lol::lol:
A usput sam malo je "gurnuo" prema napolje i sad je mnogo bolja nije vise tipka nekako ulegnuta.
Jbg ako se odlijepi odnijet cu ga
Slike cu kasnije postavit et da se vidi kako sam to profesionalno odradio :lol::lol:
 
Top