Nokia N95 poliranje displeya

Nokia N95 poliranje displeya

Pozz;)
Evo da kazem jednu ludu :lol:
Naime imam mavedeni telefon i imam problem jer je displey isparan pa je ruzno meni gledati.
Radi se o obicnoj nokiji koja nema staklo na oklopu i direktno se moze dodirivati ekran.
Eh zanima me da li se moze pomocu tekucine za poliranje auta ili koja druga tecnost koja bi ovo mogla da ocisti.
Znaci samo konkretna misljena da ne bi bilo probaj s ovim pa da batalim telefon:icon_smile::icon_smile:
Inace dobar telefon a i nedaje mi se oko 50 km za disp. puno jbg, a ovaj je ispravan samo sto sam ga ja bacao gdje god sam stigo.
Hvala:cool:
 
Član
druze..imao sam taj telefon..sve do neki dan..nazalost..ne mozes..jer je to direktno ekran..kao sto si i rekao..nema one plasticne zastite..pa ako se izgrebe..malo glatke smirgle i udri polirkom...ii meni je to bilo i ne moze...rjesavaj na drugi nacin to :D ..sve najbolje
 
zato su ljudi izmislili zastitne folije za displej, a ako mislis da ga poliras bolje nemoj jer malo ga jace stisni i halali pare za novi
 
Mah neki konj u sevisu prije mene skino je ja kazem zasto kaze nije bilo dobro zalijepljeno i ja probo da ponovo to vratim medjutim ne moze ima onih tackica uslo zraka.
A ja mislim da mi ne gine novi jer ovaj pokazuje mrtve pixele tak da ako ga budem uzimmo ja cu gai postavit i gotovo.

Sahman_Turbe je napisao(la):
stavi mu foliju i manje ce se vidjeti ogrebotine..tako sam ja na noki n97 :D

eh ja kazem prodajete li folije za displeya da ih ja zalijepim oni samo kazu da neprodaju da to dodju na oklopu ili displeyu.
i to pokuso u vise radnji.
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
5 km kupis foliju zastitnu i miran, moracu i ja kod mene je ta nokia,
sreca nije izgrebana

samo sto se nema gdje kupit ona posebno.
Ali ja cu najvjerovatnije uzet od one sa 8GB i miran:icon_smile:
 
Početnik
nemoze sa 8gb zato sto je veci displej a kazes 50km displej posalji mi na pm adresu i ja cu ti poslat nov origigi displej za 30 km ali ti placas postarinu
 
Sarajlic je napisao(la):
nemoze sa 8gb zato sto je veci displej a kazes 50km displej posalji mi na pm adresu i ja cu ti poslat nov origigi displej za 30 km ali ti placas postarinu

Pa dobro to sam onako bubno cijenu:icon_smile:
 
Dejan 16v je napisao(la):
U Nokia servisu u žhrasnom, kompletan gornji dio oklopa je sa zamjenom 40 KM!

Ja Kupio oklop citav sve dođe na njemu 40 km u Zivinicam ko znagdje je radnja Mobitel studio.
Odlican oklop metalni extra ne zalim pare jer je dobar.
A kupio bih u nokijnom centru da ga ima u Tz:icon_smile:
 
Top