NOKIA 5230 XM-potrebna pomoć

NOKIA 5230 XM-potrebna pomoć

Član
Ovako, danas mi prijatelj dao mob od bivse cure ali trazi neku lozinku pored otkljucavanja tipkovnice(probo sam standardnu 12345 i nemoze)samo mi nemojte pisat da pitam njegovu bivsu curu :D...bio bi jako zahvalan ako neko zna kako se moze doci do tog koda!

Hvala!;)
 
Član
Teško da ćeš doći do toga koda, pokušaj sa hard reset, ali izvadi memory karticu da ti ne pobriše datoteke sa nje. Kad ga pališ, prvo pritisni crvenu, zelenu i tipku kamere, pa ga upali, i te tri tipke čuvaj zajedno sve dok se ne pokažu one nokijine "šape", kada se pojave možeš pustiti, i tel će biti restartovan, mislim da će onda moći bez koda, a i ako trebadne vjerovatno će biti 12345
 
Eh ona je tu standardnu zamijenila sa svojom. Da ne nosis u servis, ako imas kablo za taj telefon (ako nemas kupi:D), spoji ga i skini sa neta Ovi suite za nju, instaliraj, i u tom programu mozes uraditi update softwera. I da nema noviji od tog sada, mozes ponovo istim preci preko tog, i dobit ces cist telefon, sa svim fabrickim postavkama. Izgubit ces nekih pola sata vremena ;)
 
Član
zaaky:Hvala drug, ali nece ni tako...;)

technoGeek je napisao(la):
Eh ona je tu standardnu zamijenila sa svojom. Da ne nosis u servis, ako imas kablo za taj telefon (ako nemas kupi:D), spoji ga i skini sa neta Ovi suite za nju, instaliraj, i u tom programu mozes uraditi update softwera. I da nema noviji od tog sada, mozes ponovo istim preci preko tog, i dobit ces cist telefon, sa svim fabrickim postavkama. Izgubit ces nekih pola sata vremena ;)

Evo sad cu probat to uradit, hvala na informaciji drug!

evo drug probo sam problem je u tome sto mobitel stoji na onome gdje trebas odredit vrijeme i datum ali nemozes uci zbog tog koda i na mobitelu se gore pojavi ikona od usb-a ali na kompu nema nista a drugi mob odma prepozna pa pretpostavljam da se trbeba upalit do kraja...neznam vidjet cu jos i mora nesto biti!
 
Član
Ništa drug, desilo mi se tako jednom na n95 i nsiam uspio, nego ohladi cenera, nije puno i odnesi u servis za pola sata će ti biti gotovo
 
E jbg, mora biti upaljen i na general profil postavljen... Nista onda, halali cenku i nek ti rijese da se ne zezas s tim ;)
 
Top