Nitto 1320 legends street race

Nitto 1320 legends street race

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
[attachment=7866][attachment=7867]idete na viewer,unesete BHTUNING i klik na teams,pojavit ce se BHTUNING kliknete na njega i onda join
 
Član
e odes kasnije u svoj inbox i imas accept pise na engleskom da li zelite biti u tom timu ti acc i to je to
 
Član
E kada ce te biti veceras da igramo popravio sam auto :D nesto oko motora otislo mislim ventili ppopucali i jos nakav stress na motoru sve ukupno bruku para za mene 800 $
 
haha jbg tako je i meni pre bilo ma sve moras paziti i citati ako je prevelika kompresija puca blok i to ti je 1000$ znaju pucati ventili ili se iskrive zna svasta da se desi ako se za turbo motor ugrade klipovi sa komprsijom 12 ode sve u pm moras sve paziti i auspuh ima veze i izduvna grana
 
Član
honda ajd nam udjeli malo para da si sredimo auta :) ja sam se zajebo, dao svu lovu za sustav sa kompresorom na integri, al sporiji je sa kompresorom nego sa onom najvećom turbinom.. treba mi neko vrijeme sad da zaradim love da ju sredim opet s turbom
 
Član
haha
haj kreiraj honda sobu BHTUNING DA IGRAMO ja sredio onog sciona sada ide niskih 15 i reakciju sam popravio sada mi je uvijek oko .0450 do max 0.750 u 10 sada budite svi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top