Nissan Silvia

Nissan Silvia

Evo odlucio sam da predstavim svoj projekat. Vecina se mozda sjeca auta iz teme anti-tuning..! Radi se o Japanskom proizvodu, Nissan Silvia S12 Turbo. 85 godiste, plava obicna boja, coupe verzija. Pod haubom se nalazi 1.8 twin cam turbo sa 99 KW. Od dodatne opreme ima standard za o vrijeme, el. retrovizori, el. stakla, siber, volan podesiv po visini, 4 diska, servo volan, maglenke (koje je neko poskidao), i to bi bilo to. Auto uzeto prosle godine u nekom srednjem stanju, unutra malo prljavo ali nista strasno, razbijen nazad, gume sve razlicite, ali zato sa veoma dobrom limarijom i odlicnim motorom sa predjenih 175 hiljada. Toliko o Japancu. Trenutno se nalazi u garazi rasklopljen do zadnjeg sarafa. Znaci auto se jednostavno vraca u cistu fabriku, svaki moguci dio se kupuje nov ili reparira. Toliko o svemu, sad slijedi malo slika.



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
joj sjecam se cunamija, iskreno prvi sam se smijao tome, ali eto iskreno se nadam da ces ga uspjeti srediti, da ce biti bas kao iz fabrike:cool::cool:
 
ArminM je napisao(la):
joj sjecam se cunamija, iskreno prvi sam se smijao tome, ali eto iskreno se nadam da ces ga uspjeti srediti, da ce biti bas kao iz fabrike:cool::cool:

da to je taj slavni CUNAMI...

zaboravio sam samo jos napomenuti da su slike stare oko 6 i vise mjeseci, od tada je se puno toga promjenilo. bice i novije slike nekad uskoro
 
Član
uhhh jedva cekam da vidim slike kad bude zavrsen, ovo auto je ko bomba, mogu mislit kako ce tek dobro ic, ima da cupa asfalt, sretno u projektu i da ga dovedes u najbolje moguce stanje.
 
xxfmanxx je napisao(la):
uhhh jedva cekam da vidim slike kad bude zavrsen, ovo auto je ko bomba, mogu mislit kako ce tek dobro ic, ima da cupa asfalt, sretno u projektu i da ga dovedes u najbolje moguce stanje.

za te slike finalnog proizvoda moraces se dobro nacekati ;)
 
Japanac 1.8 twin cam turbo i "samo" 99kw :icon_eek: iznenadjujuce.

Nego, evo i ja da se upisem u temu za lakse pracenje, ajde postaj slike da vidimo u kakvom je sad stanju ;)
 
erol_brcak je napisao(la):
Japanac 1.8 twin cam turbo i "samo" 99kw :icon_eek: iznenadjujuce.

Nego, evo i ja da se upisem u temu za lakse pracenje, ajde postaj slike da vidimo u kakvom je sad stanju ;)

DA samo 99kw, ali vjeruj mi dovoljno. 2.0 ima 107kw, a 3.0 v6 koji nisam sreo na nasem trzistu ima oko 120/123kw

bice slike uskoro ;)
 
Ma konja nikad dosta, dosta je jedino kad ti se dogodja da na sasvim kulturnim gumama vrtis i prvu i drugu u prazno :cool:
 
erol_brcak je napisao(la):
Ma konja nikad dosta, dosta je jedino kad ti se dogodja da na sasvim kulturnim gumama vrtis i prvu i drugu u prazno :cool:

to je tacno konja nikad dosta, imao sam drugi plan, bio je drugi motor u opticaju :123: ali jednostavno sam se odlucio za fabriku ;)

djtopa je napisao(la):
Sretno s projektom oživljavanja,tu liniju Silvije nisam vidio.;)
Rare is best:icon_biggrin:

Hvala drug ;)
 
Top