Nissan Primera Si

Nissan Primera Si

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
hmm... 210 km/h
kako tako puno ?
al fino je ovo auto inace a sigurno lezanje ima dobro to bez daljnjeg :cool:
 
ima ona jako fin omjer brzina,prvom ide 65-70 drugom 120,trecom 150,cetvrta povlaci do 190,dok peta desetak sekundi miruje i onda kazaljka ide do 210....
-jbg tad sam i zavolio japanca,a koliko znam ovih primjeraka Si(sport inspired) Primere napravljeno je ukupno 60 komada....
 
Član
Onda je garant ona bila pravljena za americko trziste... pa ni type r ne vuce tako... Kod mene ide do 56km/h u prvoj do blokade..i 8000 rpm, u drugoj do 90km/h... i tako dalje..
 
Aditas je napisao(la):
Onda je garant ona bila pravljena za americko trziste... pa ni type r ne vuce tako... Kod mene ide do 56km/h u prvoj do blokade..i 8000 rpm, u drugoj do 90km/h... i tako dalje..

nezz niss drugo sem da ih ima 60 komada,i da auto nije normalno nikako....steta sto on to nece da sredjuje,a i prije par dana je udaren napred otisao branik i far...jbg...a cudi me kako u tebe auto tako ne vileni,inace japanci deru ispod sebe
Kod njega na ovoj primeri dok vozis auto polako skrOZ malo trosii pritiskom na gas drugom maximalno 100km/h,no kada se duze auto stisce...kada se lanac dobro zategne posto u njega nije zubcasti remen,onda drugom povuce 120...jednom prilikom sam snimao ali bog zna gdje je taj video zavrsio
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top