Nissan GT-R | Porsche 911 GT3 | BMW M3 [Autocar]

Nissan GT-R | Porsche 911 GT3 | BMW M3 [Autocar]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam cuo za momka,ali nije to nista cudno,taj malac sigurno vozi od svoje 4 godine,spava na stazi,jede na stazi i plus ako je stvarno neki vrhunski talenat,nista cudno.

Zato kazem u Bosni mozda i ima talenata,al i da im das priliku na stazi dzabe jer nemaju nikakvog iskustva s tim,kad imamo jednu usranu stazu u ciatvoj drzavi i to koliko je samo malo puta godisnje track day.Ali pricat nebuloze tipa "i ja bi vozio formulu da mi se da prilika",de ba.Ajd da si rekao vozio bi brdo,ok,to je moguce,imam prijatelja koji je skoro poceo i eno fino mu ide,mislim relativno fino,ali Formulu,vrhunac auto sporta,e jbg sad :)

EDIT: @davor :lol:
 
Početnik
..ee majko moja ..pa on tamo od malena moze da bira sta ce bit ..pocne da vozi karting onaj usrani ..vidi da mu ide ..kasnije ide na nesto vece ..il f1 il rally il nesto ako mu ide i ako je talentovan ..eno shumaher vozio f1 sad motore ..pa mozda zavrsi i na onim gliserima na vodi ..stace kad moze ..i ja da sam od malena imo te mogucnosti ..i da sam vidio da mi ide i drugi da su vidjeli potencijal u meni il bilo kim od vas iso bi dalje ..i stigo bi negdje ..a kuraac ces stic u bosni ..samo se keslajte ..zabolime ..ja sam od malena dobio mistriju i lopatu pa hajd na baustelu pa evo sad sam profesionalni baustelac jedan od bolji ...al staces da su mi dali volan il onu malu formulicu karting kako se vec zove mozda bi i ja doso do F1 ! !!
 
Član
od prijatelja sin je vozio VW Lupo Cup klick - link

http://www.youtube.com/watch?v=d2EOIOSXylU

nije bitno samo ono - da imam gdje voziti.. nego da imam i scim. licenca ih je dosta kostala, pristup sa 16 godina itd. ove godine je vozio porsche cup a najveca zelja mu DTM..

vjerujem - da dobar dio vozaca sa 100 ks +/- bi izgubila kontrolu sa jacim automobilom. i suludo je vjerovati sam sebi - biti odlican vozac na cesti I na stazi. vozila sam mazdom preko nürburgringa i znam o cemu pricam. a argumenat, ma zensko.. ne pali.
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
..ee majko moja ..pa on tamo od malena moze da bira sta ce bit ..pocne da vozi karting onaj usrani ..vidi da mu ide ..kasnije ide na nesto vece ..il f1 il rally il nesto ako mu ide i ako je talentovan ..eno shumaher vozio f1 sad motore ..pa mozda zavrsi i na onim gliserima na vodi ..stace kad moze ..i ja da sam od malena imo te mogucnosti ..i da sam vidio da mi ide i drugi da su vidjeli potencijal u meni il bilo kim od vas iso bi dalje ..i stigo bi negdje ..a kuraac ces stic u bosni ..samo se keslajte ..zabolime ..ja sam od malena dobio mistriju i lopatu pa hajd na baustelu pa evo sad sam profesionalni baustelac jedan od bolji ...al staces da su mi dali volan il onu malu formulicu karting kako se vec zove mozda bi i ja doso do F1 ! !!

POtpis.
 
Nije sve u pristupu stazama,kao sto Goca vec rece trebas imati i obitelj koja to silno zeli,citao sam o onom hrvatskom wtcc vozacu Marinu Colak-u i prica kako mu se cijela obitelj morala uvaliti u kredite ni bi li on dospio do wtcc-a,a kamo li Formule 1 ",dakle da bi uspio u motorsportu trebas:talenat,lovu,potporu obitelji i naravno mjesto gdje ces sve to ispoljiti - stazu. ;)
 
Početnik
RCat je napisao(la):
od prijatelja sin je vozio VW Lupo Cup klick - link

http://www.youtube.com/watch?v=d2EOIOSXylU

nije bitno samo ono - da imam gdje voziti.. nego da imam i scim. licenca ih je dosta kostala, pristup sa 16 godina itd. ove godine je vozio porsche cup a najveca zelja mu DTM..

vjerujem - da dobar dio vozaca sa 100 ks +/- bi izgubila kontrolu sa jacim automobilom. i suludo je vjerovati sam sebi - biti odlican vozac na cesti I na stazi. vozila sam mazdom preko nürburgringa i znam o cemu pricam. a argumenat, ma zensko.. ne pali.

sve je to tacno ..al vam kazem nit imamo scim ,ni gdje ..nista ..a oni imaju ..eno ja jednu mistriju koristim 2 godine nisam je promjeno sva osla ..a oni mjenjaju auta ko mi carape ..inace samo bogati mogu da dodju do F1 ..tako ti je to a sirotinju ni dragi bog vise negleda ..joj jos kad mi neko kaze da sam seljak ..joj prebio bi ga na mrtvo ime ..kao on neki kulturni gradjanin pizda materna ,,da nema nas seljaka da hranimo stoku ***** bi gradjani imal mesa ..da nije nas seljaka da uzgajamo voce i povrce ***** bi gradjani imal sta jest ..tako isto sa onim pederom sto je testiro ..da mu nije caca bogatunovic, ***** bi on vozo formule ..stacu ja mogu samo vozit traktor i ono malo una i sutit ..a da sam od malena vozio tako te cupove lupo,suzuki i ta sranja i bio bas dobar i ja bi bio poznat i doguro donekle ..od oti vozaca nijedan mi nije idol ...bio bogat i ostace bogat ,posto jos bogatiji i nije se nimalo oznojio ...a sta je ljudi u svjetu gladni ..ja se raspisa ko budala al nema veze ..ovo sto sam reko gladni ..jedino sto znam za onu oprah da djeli sadaku narodu i pomaze ..a 95% ovi milijonera ..bogatuna nije marke dalo ..mozda bi i ono jadno djete iz etiopije koje nema sta da jede bilo svejcki prvak u nekom sportu ..al nema uslova nema sta da jede a kamoli da se bavi kakvim sportom a da ima mozda bi i bilo .. ...ma popisam se ja na te bogatune ..:icon_mad::icon_mad:
 
Član
izgleda tvoj problem nije u ovim vozacima.. nego u bogatasima.. ccc
sta sad ima to djete iz etiopie sa ovim testom??? si siguran da samo oprah (si prisutan??) dijeli siromasima, a ne i drugi? tko je od njih kriv sto ima, a ti lopatu polomitu vec dvije godine koristis.. aaaalooo ba, de dodji sebi.
 
Sandi je izvrsio najvece skretanje sa teme u historiji foruma.:lol:

Nije druze ba tako,eto da se vratim opet na primjer tog Marina,nije ni on bio bogatun neki,ali obitelj se zrtvovala za njega,uvaljivali se u kredite (bogati ne koriste kredite) da bi on mogao voziti,jbg on je sretan po tom pitanju,meni stara uopce ne da da si kupim auto,pazi svojim parama,ne da zena jbg (a ne mogu preko njene rijeci,jer zena me hrani,ja sam balo student :D )
 
Početnik
neksam zabolime .. :lol::lol::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_exclaim:

RCat je napisao(la):
izgleda tvoj problem nije u ovim vozacima.. nego u bogatasima.. ccc
sta sad ima to djete iz etiopie sa ovim testom??? si siguran da samo oprah (si prisutan??) dijeli siromasima, a ne i drugi? tko je od njih kriv sto ima, a ti lopatu polomitu vec dvije godine koristis.. aaaalooo ba, de dodji sebi.

docu ja i tebi nije problem ..:cool: napiso sam 95 % bogatuna nedjele nista..morao sam se malo istrest ..mozda nisam trebo ovde ..al eto jebiga..:icon_exclaim::spam:

al i vi kontate ko policajci ..prvo su mi se ismijali kad sam napiso da bi i ja mogo da vozim F1 ..haj dobro neksu ..al ti kazem da je situacija obrnuta ..npr ..bosna jedna od najmocniji zemalja na svijetu a njemacka i engleska ko bosna sad ..pa nebi shumaher bio najbolji sto se kaze ..neg bi bio suljo il mujo ..haja ..zato sam i reko da bosna ima ono sto imaju ove druge zemlje ..njemacka .blabla neke tamo i haso bi sad vozio f1 i shemso bi vozio dakar i fikret bi vozio DTM ..aleto nije tako uglavnom su strana imena tu ..i ova nasa djeca da nisu osla vani nebi ni oni uspjeli bas tolko kolko su sad ...zlatan ibrahimovic dzeko ..i tako ti momci u fudbalu ..tesko ..fudbal moze svako da igra ..ne samo bogati uglavnom su sad oni siromasni najbogatiji fudbaleri al u atomotosportu nema koji su bili siromasni a sad bogati neg bili bogati postali jos bogatiji .i poznatiji ..mozda 1% da je bilo siromasno a uspjelo ..kosto napisa ovaj erol za ovog martina ..kako su mu roditelji kredu dizali da bi iso dalje :icon_sad: haj sto vi mene nekontate al nekontam ni ja vas
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top