Nissan GT-R | Porsche 911 GT3 | BMW M3 [Autocar]

Nissan GT-R | Porsche 911 GT3 | BMW M3 [Autocar]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da i meni je to malo smijesno za kocnice,bmw je kao i sve svabe poznat po dobrim i izdrzljivim kocnicama
 
Član
Ma staza iscrpi kocnice, jos je to sportski model, obicni auti ih izgube nakon jednog kruga, zato mnogi koji prvi put odu na stazu, a imaju prevelik "apetit", cesto zavrse u zastitnoj ogradi. Ionako prebrzo dodje pred krivinu, stisne kocnicu a auto proleti naprijed.
 
Član
da,to stoji,treba znati dozirati silu kocenja i ravnomjerno i ne pretjerano stiskati kocnicu u toku krugova,kao na primer Tif Nidel i Jason Plato:)
 
jaba78 je napisao(la):
Ma vidi se da navlaci na Nissan :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:

Hater talk!:D:icon_twisted:

Sta ima navlaciti ,pa ovo je Britanska emisija,uostalom pogledaj jos koju usporedbu GT3 i GTR na jutubu,vidjet ces da je rezultat uvijek isti.A za M3,super je to autek,jako pozeljan i zabavn,ali ne znam sta on radi u ovoj usporedbi.
 
Član
Ma ja, tek polozio i sjeo da testira sportske aute :D

Lik je profesionalni vozac, vozio je i Formulu 1 i eto nema pojma.

Stvarno se svasta procita, samo da mi je znat po cemu si to zakljucio?!
 
Početnik
VR6Boki je napisao(la):
Ma ja, tek polozio i sjeo da testira sportske aute :D

Lik je profesionalni vozac, vozio je i Formulu 1 i eto nema pojma.

Stvarno se svasta procita, samo da mi je znat po cemu si to zakljucio?!

ma ide mi na qurac sa engeskim akcentom ..nedoima mi se ..mozda bi i ja vozio formulu da ima mogucnosti u bosni ..ima ovde ljudi koji znaju bolje odnjega al nemaju gdje to da pokazu ..:icon_mad:
 
Jaoooo Boze,pa mozda najsmijesni post ikad procitan na ovom forumu.:lol:

Hahha,cuj ti bi vozio Formulu da imas mogucnosti,oj covjece da ti znas koliko je motorsport kompleksan i koja je to filozofija.Ne znam ni ja iz prve ruke (nazalost),ali sam se dosta nacitao i nagledao i nacuo o tome.

I kakve veze akcenat britanski ima sa njegovim vozackim vjestinama,hhe,e jesi me i nasmijeao i sokirao postom.:cool::D

I da,ne kazem da u bosni nema talenata samo to svu sve nebruseni dijamanti i dzabe im i talenat ako nemas duuuuugogodisnje iskustvo,ali na stazi,dzabe da si ne znam koliko brz na cesti,staza je nesto potpuno drugo.
 
Član
jeste vi culi za momka koji je u engleskoj bio sporiji od hamiltona za par stotinki .... a nema 18 god..


vjerujte da u bosni ima talenata ...samo gdje to da pokazu ... ovdje fudbal nemozes pokazati a kamoli na stazi
 
Član
c c c sta reci.
Ovde je postalo i smjesno postat ista pametno i uci u neku kompleksniju diskusiju s pravim argumentima jer se uvjek nadje neko ko ce te potuci argumentom :Ima engleski akcent ne doima mi se. i zbog toga nema blage veze?!
Sta ti mislis momce da je njemu neko u GB dosao na vrata i pitao ga e culi smo mi da dobro vozis da li bi ti imao ambicije u moto sportu?!
A boki govori o zamoru materijala i gubitku kocione sile uzled spomenutih sila ti kometarises akcenat?!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top