Nisan X-Trail savjeti - iskustva pri kupovini

Nisan X-Trail savjeti - iskustva pri kupovini

Član
Kao sto u naslovu pise, intereseuje me X-trail prve generecije od 04 do 07, 2.2cdi motor 100kw
Kakva su iskustva sa ovim motorom u ovom autu i auto uopsteno, ima li slabih tacaka(znam da ima), koje su i te stvari osnovne, ako ko zna zamolio bih da mi bude od pomoci
 
Član
Drugo pitanje, Subaru Forester 2.0 boxerov dizel motor, treca generacija 2008 do 2013
Iskustva sa njim?
 
Član
znaci ima da budem seljak :D
kraju sala, najgore od svega mi je sto nemam nikog koga poznajem da vozi ovaj auto i da pitam za iskustva sa njim
jasno mi je da su dijelovi skupi i da je odrzavanje dosta papreno, al opet to mi nebi bilo auto za svaki dan pa ce se valjda manje i kvarit (bar se nadam)
 
Član
Subaru samo benzin, dizel ne, pogledaj malo iskustva sa pucanjem radilice, htio sam sebi imprezu sa tim motorom i nisam smio :bag:
 
Član
nazalost to me i sprecava da ga kupim, masu ih ima sa pukutim radilicama, cak i na piku par komada se prodaje sa tim kvarom
:banghead:
 
Član
I dalje sam u potrazi za autom
Mitsubishi Otulander, 2007-2010 2.0 ili 2.2 dizeli me intersuju
sto sam uspio saznat je da je ovaj 2.0 je vw motro sa 16v, u vw je dosta bio problematican ovamo kazu da su otklonjene te neke boljke
2.2 valjda je renolov motor
zna li iko ista o njima?
 
Top