Nisan Mikra nece da upali

Nisan Mikra nece da upali

Pozdrav kao sto sam naveo gore radi se o Mikri K 11 koja pre neki dan mi je ugasila u voznju pokusao sam da upalim nije htela .Pozvao slep sluzbu odneo u servis tamo stajala nedelju dana i napokon dobio dijagnozu da se treba zameniti kompletni razvodnik (radi se o elektronskog razvodnika) .Palo mi je malo cudno da se treba uzeti kompletni jer citajuci po forumima dosao sam do neke podatke da problem najcesce dolazi od komunikatora ili do bombine sta su i oba dela najskupli .Da ne bih duzio zanima me koji je nacin i dali ima nacin da se to proveri koji je zamenski deo pokvaren (ako je to u mojim mogucnostima da to ispitam ) Inace prati me neki maler sa majstorima jer prije 6 mjeseca menjali su mi lancic kompletni (glasno se cuo kako struze) sa zategacima pa su mi auto zadrzali mesec dana .Sa jednim zborom kod mene neka majstore za tu vrsta auta .Bio bih zahvalan ako dobijem neki korekni odgovor .
Pozdrav
 
Član
ako im je trebalo 7 dana da otkriju problem, nek ti vrate auto jer ćeš popravak reklamirati
 
Ma ja sam prekjuce uzeo auto i sa slepsubu doveo kuci sada trazaim nacin kako se to moze proveriti u domacoj varjanti , neznam dali i to sto su oni rekli da je defekt razvodnik dali je to tacno .
 
Top